[Tylko u nas] Tekieli: Pedofil w sutannie musi ponieść dotkliwą karę. Pozostałych 99% pedofili również

Każdy pedofil w sutannie musi ponieść dotkliwą karę, również kryjący ich hierarchowie, teraz musimy zadbać o ukaranie pozostałych 99% pedofili
 [Tylko u nas] Tekieli: Pedofil w sutannie musi ponieść dotkliwą karę. Pozostałych 99% pedofili również
Małgorzata Wasilewska

Czy Roman Polański już wypowiedział się na temat filmu Tomasza Sekielskiego? Dlaczego pedofili-artystów mamy traktować łagodniej? Czy ich dziecięce ofiary mniej cierpiały? Czy ich późniejsze życie będzie łatwiejsze? Dlaczego nie słyszę krzyku nad cierpieniem Pauliny Młynarskiej, którą 14-letnią, odurzoną alkoholem i środkami uspokajającymi doprowadzono do innych czynności seksualnych na planie filmu Andrzeja Wajdy? Czy tak zwanych odważnych scen seksualnych nie mogła zagrać dorosła dublerka? Paulina Młynarska pyta dramatycznie: Dlaczego nikt nie powiedział: Chwila, co wy wyprawiacie, przecież to jest dziecko!

Gdzie mają wstyd wszyscy obrońcy pedofila Polańskiego? Czy Jacek Bromski, Izabella Cywińska, Feliks Falk, Agnieszka Odorowicz, Jerzy Skolimowski, Maciej Strzembosz, Małgorzata Szumowska, Krystyna Zachwatowicz, czy wszyscy rozgrzeszający gwałt na 13-latce potępili kapłanów zdemaskowanych w filmie Tomasza Sekielskiego? Powtarzam, dlaczego artysta ma być traktowany inaczej?

Adam Michnik zadaje się publicznie z Danielem Cohn-Benditem. Ten człowiek opisał w telewizji swoje pedofilne relacje z pięcio- sześcioletnimi dziewczynkami. Nikogo to z naszych celebrytów nie oburza?

W 2004 roku redakcja 'Wprost" wraz z Sylwestrem Latkowskim zrobiła materiał o pedofilach z Dworca Centralnego. Niestety, polegli, gdyż film obejmował zbyt wiele posągowych postaci świata kultury, polityki i szołbiznesu. Lobby pedofilskie okazało się zbyt potężne. Kiedy jeden z autorów niedoszłego filmu opowiada, co się zaczęło wokół niego wyrabiać, włosy stają na głowie. Ale dlaczego ofiary znanego reżysera, którego nazwisko zaczyna się na ostatnią literę alfabetu, mają być mniej ważne od ofiar księży?

Szokuje liczba warunkowych zawieszeń wykonania orzeczonej kary wobec sprawcy. Z takiej decyzji sądów skorzystało 54,0 procent przestępców. Przecież ci sędziowie, którzy wydali tak niskie wyroki powinni spotkać się z ostracyzmem.

W ostatnich 10 latach skazano 1000 pedofilów, w tym 27 księży. W tym tysiącu było 400 osób homoseksualnych. 40% pedofilów to homoseksualiści!

Prof. Jacek Zaleśny w PR24: księża kościoła katolickiego, to jedna z najmniejszych grup, gdzie pedofilia występuje. 0,5 proc. księży ma problem z homoseksualizmem i w tej grupie występuje pedofilia. Pamiętajmy też, że akcja komunistycznej bezpieki - Hiacynt polegała między innymi na umieszczaniu pederastów w seminariach. Miała na celu zniszczenie Kościoła od środka.

Nazwiska i inne dane najgroźniejszych gwałcicieli i pedofilów są od 1 stycznia 2018 roku jawne. Przeciwko publicznemu rejestrowi pedofilów protestowali Adam Bodnar, Małgorzata Gersdorf, Andrzej Seremet i wiele innych gwiazd polskiego prawa. Do tego KRS. Dlaczego?

W 2017 r ofiarą pedofilii padło w Niemczech 13 539 dzieci dane przedstawione przez Federalny Urząd Kryminalny. Berlińskie Jugendamty wydawały dzieci pod opiekę pedofilom. Gdzie głosy oburzenia?

Jimmy Savile - popularny prezenter BBC; wspólnie z wieloma innymi lewackimi celebrytami seryjnie zgwałcił kilka setek dzieci, głównie chłopców. Działo się to dekadami. Jak to możliwe?

To samo działo się w Poznaniu. O praktykach pedofila Wojciecha Kroloppa, dyrygenta "Polskich Słowików”, wiedzieli nie tylko rodzice dzieci należących do zespołu, wiedział cały świat artystyczny stolicy Wielkopolski. Milczano. Dlaczego?

Znam mechanizmy reakcji na przestępstwa seksualne ludzi polskiego Kościoła. Kiedy przynosi się taką informację przełożonym czy współbraciom pierwszą reakcją jest wyparcie. Nierzadko zamiata się sprawę pod dywan. To musi się zmienić i chyba się zmienia. Podobne mechanizmy funkcjonują w innych środowiskach zawodowych. Ale ksiądz pedofil bulwersuje najbardziej. Strażnik przykazań łamie je. "Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza”. Jestem ostatnią osobą, która broniłaby zwyrodnialców.

Rozumiem też, że ludzie oburzają się nie tyle nie dającymi się uniknąć przypadkami działań garstki pedofili, ale tym że Kościół ich kryje. Kościół musi się zmienić i zmienia się.

Niech film Tomasza Sekielskiego będzie początkiem wielkiej akcji oczyszczenia. Niech pedofile artyści, nauczyciele, pedagodzy, trenerzy, biznesmeni, lekarze i przedstawiciele wszystkich zawodów zaczną się od dziś bać. Niech wiedzą, że dzięki tej wielkiej fali narodowej emocji zostanie zaostrzone prawo, a skręcanie śledztw i procesów się zakończyło. Pedofile wszystkich krajów bójcie się!

Para pedofilów zapłaciła 8 tys. dol. za chłopczyka, którego adoptowała i wykorzystywała seksualnie, a nawet oddawała innym pedofilom

26 dziewczynek, prawie 400 zarzutów. Nauczyciel z Pruszcza Gdańskiego oskarżony o molestowanie uczennic

W kwietniu w Rzeszowie zatrzymano podejrzewanego o pedofilię nauczyciela angielskiego.

Ginekolog z Trójmiasta odpowiada przed sądem za wykorzystywanie seksualne 6 chłopców

Pedagog z Grudziądza gwałcił 14-latkę

Robert Tekieli


Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...
Tygodnik

Opinie

Popkultura