[video] "Kibic Legii": "PiS strasznie zniszczył nasz kraj, np. przez podwyższenie wieku emerytalnego"
19.05.2019 19:21
![[video] "Kibic Legii": "PiS strasznie zniszczył nasz kraj, np. przez podwyższenie wieku emerytalnego"](https://tysol.pl/storage/files/2026/3/1/a39c8ea1-adb9-4136-b8df-6eb918e8da24/32599.jpg?p=article_hero_mobile)
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Podczas wczorajszego marszu w Warszawie, mężczyzna przedstawiający się jako kibic Legii z Zamościa, mówił o powodach swoich zastrzeżeń względem PiS.
- mówił uczestnik wydarzenia ubrany w koszulkę Legii.PiS strasznie zniszczył nasz kraj, przez wszystkie ustawy jaki wprowadzili, np. podwyższenie wieku emerytalnego...
- wyznaje mężczyzna na pytanie, czy czuje w mieście narastanie niechęci do rządzącej partii.Zamość to miasto pisowe, członków KE jest może 20 sztuk
#Kibic Legii z Zamościa: PiS strasznie zniszczył nasz kraj, przez wszystkie ustawy jaki wprowadzili, np, podwyższenie wieku emerytalnego, #OKOpress: Czujecie w Zamościu narastającą niechęć do PIS?#Kibic: Zamość to miasto pisowe, członków KE jest może 20 sztuk. pic.twitter.com/akhBDxDvY1
— WaldemarKowal (@waldemarkowal) 19 maja 2019
adg
źródło: TT

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Tagi
Data publikacji: 19.05.2019 19:21
Źródło: W kuluarach PE mówi się o zmianie szefowej KE. Pogrążyła ją polityka gospodarcza
20.03.2026 19:04

Komentarzy: 0
„W kuluarach mówi się, że mniej więcej za pół roku, kiedy będzie połowa tej kadencji Parlamentu Europejskiego, może dojść do wymiany przewodniczącej Komisji Europejskiej, dlatego że Unia Europejska gospodarczo grzęźnie” - poinformowało portal Tysol.pl źródło w Unii Europejskiej.
Czytaj więcej
Rzońca: Ursula von der Leyen jest zakładniczką Zielonych i spekulantów na rynkach ETS
20.03.2026 17:49
Podwójna gra szefowej KE – nowy europejski człowiek ma być ciemnoskóry
20.03.2026 16:21

Komentarzy: 0
Ursula von der Leyen podczas unijnego szczytu ostrzegła przed wzrostem migracji w związku z konfliktem na Bliskim Wschodzie. Problem w tym, że nie dość, że UE nadal przyjmuje migrantów, to szefowa KE wcześniej wielokrotnie odnosiła się do wizji Richarda Coudenhove-Kalergiego, zgodnie z którą nowy europejski człowiek ma być ciemnoskóry, a elity – białe i wywodzące się ze społeczności żydowskich. Taką wizję Europy von der Leyen chce wcielić w życie.
Czytaj więcej
„Unijny dyktat budżetowy w natarciu”
19.03.2026 07:15
Plan reformy WPR? „Demontaż podstaw stabilności europejskiego rolnictwa”
17.03.2026 19:38

Komentarzy: 0
Europejska Rada Doradcza ds. zmiany Klimatu przy Komisji Europejskiej w swoim najnowszym raporcie proponuje reformę WPR. Ekspert Jacek Zarzecki, Wiceprzewodniczący Zarządu Polskiej Platformy Zrównoważonej Wołowiny wyjaśnił na Facebooku, na czym będzie owa „reforma” polegała.
Czytaj więcej

