Debata w TVP. Znamy przedstawicieli partii

O 20:30 w programie pierwszym Telewizji Polskiej rozpocznie się debata z udziałem sześciu przedstawicieli komitetów wyborczych.
Reprezentantem Prawa i Sprawiedliwości jest Zbigniew Kuźmiuk, poseł do Europarlamentu z ramienia PiS. Przedstawicielem Koalicji Europejskiej ma być prawdopodobnie europoseł z ramienia PSL Jarosław Kalinowski, ale nie jest to jeszcze oficjalna decyzja. Kukiz’15 będzie reprezentować ich lider - Paweł Kukiz, Wiosnę Roberta Biedronia - Krzysztof Śmiszek (prywatnie partner Biedronia), Lewice Razem - Adrian Zandberg, zaś Konfederację - Krzysztof Bosak.
Panel dyskusyjny ma być podzielony na pięć części: bezpieczeństwo, europejskie wartości, gospodarka, pozycja i rola Polski w UE oraz przyszłość Unii Europejskiej.
Debata rozpocznie się o godz. 20:30 w TVP1.
Źródło: Do Rzeczy
kp

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Tagi
Data publikacji: 23.05.2019 13:22
Komentarze
Kuriozalna sytuacja na antenie TVP w likwidacji. Wysocka-Schnepf wyjęła rekwizyt
27.03.2026 07:39
Burza w sieci po programie TVP. Wydano przeprosiny
09.03.2026 13:36
Tego w TVP się nie spodziewali. Irańczyk nie gryzł się w język
28.02.2026 15:53

Komentarzy: 0
– Mocno wątpiłem, czy dzisiaj przyjść do państwa (...) TVP wcześniej powtarzała narrację Islamskiej Republiki – mówił w programie na żywo na antenie TVP Info Michał Mohammadreza Rezazadeh, który od ośmiu lat prowadzi na YouTubie kanał "Irańczyk w Polsce".
Czytaj więcej
Kulisy "Rolnik szuka żony" TVP. Reżyser się wygadał
17.02.2026 18:06
Gwiazda TVN przeszła do TVP. Będzie miała własny program
12.02.2026 11:12



