Magdalena Ogórek: I nie pomógł ani Tusk, ani operacja z książkami o PMM...
27.05.2019 00:03

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Wybory do Parlamentu Europejskiego według sondażu wygrało Prawo i Sprawiedliwość, tym samym plan Grzegorza Schetyny i Koalicji Europejskiej, uzyskania przynajmniej jednego mandatu więcej od PiS, legł w gruzach. Sprawę skomentowała Magdalena Ogórek
- I nie pomógł ani Tusk, ani operacja z książkami o PMM. Przed chwilą Katarzyna Kolenda-Zaleska twardym, podniesionym tonem odwoływała szefostwo PO w rozmowie z Radkiem Sikorskim. Od 3 lat opozycją w Polsce są media liberalne.
- pisze Magdalena Ogórek
\n\ncykI nie pomógł ani Tusk, ani operacja z książkami o PMM. Przed chwilą@KolendaK twardym, podniesionym tonem odwoływała szefostwo PO w rozmowie z @sikorskiradek.
— Magda Ogórek (@ogorekmagda) 26 maja 2019
Od 3 lat opozycją w Polsce są media liberalne.

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 27.05.2019 00:03
Nieoficjalnie: zmiany w rządzie Donalda Tuska przed wakacjami
19.03.2026 12:49

Komentarzy: 0
Według nieoficjalnych doniesień RMF FM premier Donald Tusk planuje przed wakacjami kolejne zmiany w rządzie. Chodzi o tak zwaną małą rekonstrukcję, która ma poprawić funkcjonowanie wybranych ministerstw i przygotować koalicję do zbliżających się wyborów.
Czytaj więcej
Szijjarto: Gdy Tusk prowadzi kampanię na rzecz węgierskiej opozycji, wygrywamy wybory
16.03.2026 17:27

Komentarzy: 0
„Za każdym razem, gdy Donald Tusk prowadzi kampanię na rzecz węgierskiej opozycji, wygrywamy wybory” - powiedział w rozmowie z dziennikarzami szef węgierskiej dyplomacji Peter Szijjarto pytany o poparcie, jakiego Donald Tusk udzielił węgierskiej opozycji.
Czytaj więcej
Tusk wygrał wybory w KO. Był jedynym kandydatem
09.03.2026 10:26

Komentarzy: 0
Donald Tusk przewodniczącym Koalicji Obywatelskiej z poparciem 97 proc. – przekazała w poniedziałek wiceprzewodnicząca Koalicji Obywatelskiej poseł Dorota Niedziela. Szef rządu był jedynym kandydatem ubiegającym się o to stanowisko.
Czytaj więcej
KO wybiera liderów struktur i przewodniczącego. Tusk jedynym kandydatem
08.03.2026 10:47
Parlament Europejski blokuje debatę na temat ingerencji KE w wybory
05.03.2026 16:29

