REKLAMA

Nieznani sprawcy oblali farbą drzwi Fundacji Pro - Prawo do życia

Jak informuje Fundacja Pro - Prawo do życia, w czwartek około godz. 15:00 nieznany sprawca zdewastował drzwi warszawskiej siedziby.
 Nieznani sprawcy oblali farbą drzwi Fundacji Pro - Prawo do życia
/ Instagram "stopaborcji"

NIE DAMY SIĘ ZASTRASZYĆ! Dziś około godziny 15:00 nieznany sprawca zdewastował drzwi warszawskiej siedziby Fundacji Pro - Prawo do Życia. Czerwona farba dobrze symbolizuje cywilizację śmierci i cierpienie dzieci, które są zabijane w wyniku aborcji. 
Na podstawie dotychczasowych doświadczeń możemy przypuszczać, że to dzieło osób z szeroko pojętej lewicy światopoglądowej. Tak właśnie wygląda tolerancja środowisk popierających aborcję i "tęczową" edukację. 
Nie pierwszy raz spotykamy się z agresją tych udających otwartych i pozytywnie nastawionych do świata ludzi. Jesteśmy atakowani i szykanowani podczas pikiet, zwolennicy deprawacji utrudniają zbiórki podpisów, nasze bilbordy i samochody są nieustannie niszczone. Nasze działania, które pokazują prawdę o aborcji i skutkach deprawacji dzieci przerażają ruchy anty-life i "tęczowe", ponieważ są skuteczne. 
Nie damy się zastraszyć i nie zaprzestaniemy walki o życie i dobro dzieci


- czytamy  w komentarzu załączonym do zdjęcia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NIE DAMY SIĘ ZASTRASZYĆ‼️ Dziś około godziny 15:00 nieznany sprawca zdewastował drzwi warszawskiej siedziby Fundacji Pro - Prawo do Życia. Czerwona farba dobrze symbolizuje cywilizację śmierci i cierpienie dzieci, które są zabijane w wyniku aborcji. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń możemy przypuszczać, że to dzieło osób z szeroko pojętej lewicy światopoglądowej. Tak właśnie wygląda tolerancja środowisk popierających aborcję i "tęczową" edukację. Nie pierwszy raz spotykamy się z agresją tych udających otwartych i pozytywnie nastawionych do świata ludzi. Jesteśmy atakowani i szykanowani podczas pikiet, zwolennicy deprawacji utrudniają zbiórki podpisów, nasze bilbordy i samochody są nieustannie niszczone. Nasze działania, które pokazują prawdę o aborcji i skutkach deprawacji dzieci przerażają ruchy anty-life i "tęczowe", ponieważ są skuteczne. Nie damy się zastraszyć i nie zaprzestaniemy walki o życie i dobro dzieci.‼️ #stopaborcji #życie #dzieci #niepoddamsie

Post udostępniony przez Fundacja Pro - Prawo do życia (@stopaborcji) Cze 6, 2019 o 8:13 PDTŹródło: Instagram
kp

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura