"Biskup" LGBT Szymon Niemiec ogłasza "wygaszanie" swojego kościoła w Polsce. "Jako kapłan katolicki..."

Szymon Niemiec działacz LGBT, który m.in. mówił kilka lat temu w wywiadzie dla The Observer - Jesteśmy rządzeni przez faszystowską partię, która używa tego samego języka i idei co Hitler. Dla gejów i lesbijek dzisiejsza Polska jest jak Niemcy w latach 30 - na tegorocznej Paradzie Równości "odprawił mszę", w której uczestniczył między innymi człowiek z durszlakiem na głowie i o której rzecznik Konferencji Episkopatu Polski napisał, że nosi znamiona bluźnierstwa.
 "Biskup" LGBT Szymon Niemiec ogłasza "wygaszanie" swojego kościoła w Polsce. "Jako kapłan katolicki..."
/ screen TT
Miał to podobno zrobić jako " protestancki biskup" Zjednoczonego Ekumenicznego Kościoła Katolickiego". Tymczasem już w marcu ogłosił wygaszanie jego działalności pisząc o sobie jako o "katolickim kapłanie". Proces miał ulec zakończeniu 21 kwietnia 2019 roku.

- Uprzejmie informujemy, że decyzją Biskupa Kościoła – Jego Ekscelencji Szymona Niemca z dniem 6 marca 2019 roku rozpoczyna się proces wygaszania działalności Zjednoczonego Ekumenicznego Kościoła Katolickiego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Od dnia 6 marca do 21 kwietnia 2019 roku wszystkie działalności Kościoła ulegają wygaszeniu i likwidacji.

Tym samym szesnastoletnia historia działalności naszej Wspólnoty dobiega końca.

Jego Ekscelencja pozostanie do dyspozycji wszystkich potrzebujących jako kapłan katolicki poza jurysdykcją jakiegokolwiek związku wyznaniowego.

Wszystkim, którzy przez ostatnie 16 lat wspierali nasze działania składamy serdeczne Bóg Zapłać i obiecujemy pamięć w modlitwie, o którą prosimy.


- czytamy na stronie jego "kościoła"

Jak widać jednak, gadżety, łącznie z durszlakiem, jeszcze się przydały.

cykn

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe