Witold Gadowski: "Jeśli Niemcy uznaje się teraz za "ofiarę II WŚ i nazistów", to ja przypominam..."
09.06.2019 14:12

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Witold Gadowski odniósł się do coraz szerzej spotykanej retoryki historycznej.
- napisał dziennikarz.Jeśli Niemcy uznaje się teraz za "ofiarę II wojny światowej i nazistów", to ja przypominam: wojnę rozpętali Niemcy, niemieccy mordercy zbudowali obozy śmierci i mordowali tam miliony ludzi różnych narodowości! 14 sierpnia maszerujemy w Auschwitz w kierunku Prawdy!
Jeśli NIemcy uznaje się teraz za "ofiarę II wojny światowej i nazistów", to ja przypominam: wojnę rozpętali Niemcy, niemieccy mordercy zbudowali obozy śmierci i mordowali tam miliony ludzi różnych narodowości! 14 sierpnia maszerujemy w Auschwitz w kierunku Prawdy!
— witold gadowski (@GadowskiWitold) 8 czerwca 2019
adg
źródło: TT

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 09.06.2019 14:12
Gen. Wroński: Jeżeli USA wyjdą z NATO, stworzą twardą alternatywę
02.04.2026 15:23

Komentarzy: 0
Jeżeli USA wyjdą z NATO, stworzą alternatywę złożoną z twardych sojuszników – uważa gen. Dariusz Wroński, były dowódca 1 Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych, absolwent studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomii u pani prof. Doroty Simpson (Uniwersytet Gdański).
Czytaj więcej
UE wstrzyma pomoc dla Ukrainy? Berliner Zeitung: Nie chodzi tylko o sprzeciw Orbana
02.04.2026 14:17
Nowa aplikacja narzędziem presji na rząd Niemiec. W tle migranci
02.04.2026 14:06
Fatalne wyniki rządu w Niemczech. Zaufanie do kanclerza gwałtownie spada
02.04.2026 12:28

Komentarzy: 0
Najnowsze badanie opinii publicznej przynosi fatalne informacje dla rządu w Berlinie. Zaufanie do kanclerza Friedricha Merza wyraźnie spadło, a niezadowolenie z działań koalicji rządowej osiągnęło rekordowy poziom.
Czytaj więcej
Nowe informacje z granicy. Jest komunikat Straży Granicznej
02.04.2026 09:07


