REKLAMA

Gazeta Wrocławska: "Zabójca Kristiny to jej rodzina"

Jakub A. z Wrocławia przyznał się wczoraj do zamordowania 10-latki z Mrowin. Prokuratura wnioskuje o 3-miesięczny areszt, sąd ma się do niego odnieść w ciągu 24 godzin.
 Gazeta Wrocławska: "Zabójca Kristiny to jej rodzina"
/ pixabay.com
Okazało się jednak, że w toku przesłuchiwań, jedna z osób zeznała, iż przed dokonaniem zbrodni Jakub A. miał namawiać ją do pomocy. Osoba ta miała zgłosić się do prokuratury w sobotę.

Jakub A. usłyszał do tej pory zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz zarzut podżegania do współudziału.

Portal GazetaWroclawska.pl podał dziś jednak kolejne wstrząsające fakty, według medium, matka Kristiny i matka Jakuba A. są kuzynkami i razem wychowywały się w Mrowinach. Portal informuje także, że matka Kristiny po latach wróciła z Irlandii, po rozstaniu z ojcem trójki swoich dzieci - który ma być obywatelem Czech - osiadła w Polsce, gdzie budowała dla rodziny dom. Jakub A. miał być - według relacji medium - zakochany we własnej ciotce. Kristina była najstarsza z rodzeństwa. 
 
Z naszych informacji wynika, że pani Agnieszka odrzuciła jego uczucie, a Kristina go nie akceptowała. Być może dlatego w głowie 22-latka zrodziła się chora myśl
- pisze GazetaWroclawska.pl

GazetaWroclawska.pl podaje, że Jakub A. miał w ubiegły czwartek czekać na Kristinę, która wracała ze szkoły, następnie wywieźć ją do lasu i zamordować, a także dla zmylenia policji, miał upozorować gwałt na dziewczynce - do którego nie doszło - by skierować podejrzenia w stronę pedofila.adg

źródło: gazetawroslawska.pl, Onet, RadioZet

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura