Goli pływacy w Wiśle pod Wawelem

Mężczyźni tłumaczyli, że szukali ochłody i postanowili popływać. Te wyjaśnienia nie przekonały jednak strażników, którzy ukarali Brytyjczyków mandatami.
            Pijani Brytyjczycy poszerzają zakres swoich nieobyczajnych wybryków w Krakowie. Nie wystarcza im już robienie awantur w lokalach gastronomicznych i w klubach nocnych, bieganie goło po Rynku Głównym, sikanie oraz spanie na Plantach. Fala tropikalnych upałów, jakie panują w Polsce skłoniła ich do szukania ochłody w Wiśle.
            Straż Miejska przyjęła kilka dni temu zgłoszenie o pływającej w królowej polskich rzek grupie osób. Okazało się, że są to kompletnie pijani turyści z Wielkiej Brytanii. Zmęczeni całonocnym imprezowaniem zorganizowali sobie około godziny 5.00 zawody na wysokości bulwaru Czerwieńskiego. Przybyli na miejsce strażnicy nie mieli problemów ze zlokalizowaniem opisanych w zgłoszeniu osób.
            - Pojawili się w momencie finałowego wyścigu pływackiego, w którym udział brało dwóch ,,zawodników” w stroju Adama pokonujących dystans od brzegu do brzegu. Pływaków z lądu głośno dopingowało trzech mężczyzn pijących alkohol  - powiedział mediom rzecznik Straży Miejskiej Miasta Krakowa Marek Anioł.
            Cała grupa została wylegitymowana. Mężczyźni tłumaczyli, że szukali ochłody i postanowili popływać. Te wyjaśnienia nie przekonały jednak strażników, którzy ukarali Brytyjczyków mandatami.
 
 

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe