REKLAMA

[Fotorelacja] Puchar XXIII Spartakiady Spożywców dla SPC Warszawa!

I wszystko już jasne! Za sprawą SPC puchar za zwycięstwo w generalnej klasyfikacji XXIII Spartakiady Przemysłu Spożywczego NSZZ „Solidarność” trafi do Warszawy. Ale jak do tego doszło? 
 [Fotorelacja] Puchar XXIII Spartakiady Spożywców dla SPC Warszawa!
/ foto. Marcin Żegliński
W dzisiejszych zawodach zawodnicy w pomarańczowych koszulkach, reprezentujący SPC Warszawa, stawali trzykrotnie na podium. 
Szczególny bój toczył się w rywalizacji mężczyzn w przeciąganiu liny, gdzie zwycięzcę wyłoniła dogrywka (pomiędzy pojedynczymi zawodnikami). Zwycięstwo dla SPC, tuż za nimi Wedel, na trzecim miejscu Nałęczowianka. To były zawody dla prawdziwych mężczyzn! 

Również w drużynowym rzucie lotką dobry wynik przyszłych zwycięzców generalki, jednak musieli oni uznać wyższość Nestle Kalisz. Na trzecim miejscu Agros Nova Łowicz. 

Dziś ciekawie było na hali, gdzie rywalizowano w tenisie stołowym. W walce panów – wygrał Jacek Beit (Agryf Szczecin), przed Eugeniuszem Hielerem (Ainmex Morliny) i Marcinem Hildebrandem (SPC Warszawa). U pań zwycięstwo dla Teresy Janczewskiej (Wedel), przed Beatą Barańską (ZT Kruszwica) i Anną Malowaną (Animex Morliny). 

Dużo uśmiechu wzbudziła sztafeta zakładów pracy – najlepszy okazał się Agros Nova Łowicz, który wyprzedził Nestle Kalisz i Agryf Szczecin. 
Wysoki poziom w piłce siatkowej panów. Tu zasłużone zwycięstwo Nałęczowianki, na drugim miejscu Animex Morliny, drużyna, która jako jedyna grała w trzy osobowym składzie (pozostałe drużyny w cztery osoby), a w składzie występowała kobieta. Wielkie brawa również dla zdobywców srebra! Podium zamknęli siatkarze z Mieszko Raciborza. 

W klasyfikacji generalnej zwycięstwo dla SPC Warszawa (39 pkt.), drugie miejsce dla Animex Morliny (37 pkt.), trzecie dla Mieszko Racibórz (36 pkt.). 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. 

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura