Partner Rzecznik IKEI skarży się na hejt i... obraża dziennikarzy: "Gnojki bez honoru"

Pan Tomasz został zwolniony z IKEI w związku z brakiem zgody na program LGBT+ oraz cytowaniem Starego Testamentu we fragmentach krytycznych wobec homoseksualizmu. Pan Tomasz pozywa IKEĘ korzystając ze wsparcia prawnego Ordo Iuris. IKEA wydaje kolejne oświadczenia, a sprawa jest coraz szerzej komentowana
 Partner Rzecznik IKEI skarży się na hejt i... obraża dziennikarzy: "Gnojki bez honoru"
/ screen YouTube

- Powołujący się na wartości Dominik Tarczyński, Artur Ceyrowski i Rafał Ziemkiewicz osiągnęli swój cel i z powodu ich szczucia moja partnerka otrzymuje groźby śmierci w związku z pracą w IKEA. Gnojki bez honoru.


- skarży się Ignacy Niemczycki partner Katarzyny Broniarek publikując screeny tweetów red. Ceyrowskiego, Ziemkiewicza i posła PiS Tarczyńskiego w zestawieniu ze screenem facebookowego komentarza. Tweety dziennikarzy i posła łatwo znaleźć, komentarza hejtera nam się nie udało, co oczywiście nie oznacza, że nie jest prawdziwy. Poprosiliśmy o pomoc pana Niemczyckiego.

- Groźby karalne proszę zgłaszać na policję. Przy okazji, proszę doradzić p. Katarzynie, by użyła swoich wpływów do przywrócenia do pracy pracownika zwolnionego z powodów światopoglądowych i religijnych. W przeciwnym wypadku kryzys wizerunkowy będzie się tylko pogłębiał.


- odpowiada Artur Ceyrowski [Stefczyk.info]

- PUBLICZNE posty (tak ustawione na FB, a można przecież jako prywatne) to „informacje osobiste” 

RZECZNIK chyba nie wstydzi się swoich poglądów i przekonań?

UDOSTĘPNIENIE publicznych wpisów które sama zamieściła to szczucie?

NIE USUNĘ wpisu a innych zachęcam do udostępniania


- odpowiada Dominik Tarczyński [PiS]nncyk

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe