Prez. B-stoku Truskolaski [PO] zamknął Rynek Kościuszki dla rodzin, żeby mogła przejść Parada Równości?

Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki złożył wniosek o możliwość zorganizowania 20 lipca na Rynku Kościuszki w Białymstoku Pikniku Rodzinnego. Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski z Platformy Obywatelskiej odmówił rozpatrzenia wniosku, ponieważ "tam jest pas drogowy i jest zasada o szczególnym wykorzystywaniu dróg i pasów drogowych i wniosek w takich sytuacjach trzeba złożyć najpóźniej 30 dni przed planowaną datą, a ten wniosek wpłynął do Urzędu Miejskiego 2 lipca".
 Prez. B-stoku Truskolaski [PO] zamknął Rynek Kościuszki dla rodzin, żeby mogła przejść Parada Równości?
/ screen YouTube

- Panie Prezydencie @TTruskolaski. Zamyka pan #RynekKościuszki dla rodzin z dziećmi, a obydwaj doskonale wiemy i wierzę, że dziennikarze to sprawdzą, że zdarzało się, że wnioski o zajęcie pasa drogowego były składane w terminie krótszym niż 30 dni od daty wydarzenia. Hipokryzja!


- odpowiada marszałek

20 lipca ma przez Białystok przejść Parada Równości

7 lipca w kościołach odczytano list metropolity białostockiego abp Tadeusza Wojdy, który zachęcał do jednoznacznej postawy wobec środowisk LGBT, w którym podkreślał, że to czas próby sumień i że nie można się godzić na obrażanie uczuć religijnych.

Wczoraj w Polsat News przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim zapewniał, że Platforma jest partią "chadecką i liberalno-konserwatywną"

W sobotę Marsz Równości miał miejsce w Poznaniu. Nie obyło się bez profanacji Najświętszego Sakramentu, dokąłdnie takich samych jak wcześniej Gdańsku

Źródło: radio.bialystok.pl/TT

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe