REKLAMA

[Tylko u nas] Robert Tekieli: LGBT+ i muzułmanie: "Jesteśmy po to, aby zniszczyć społeczeństwo"

W trakcie jednego z niedawnych zachodnich marszów promujących homoseksualizm i sadomasochizm na jednym z plakatów zawarty został ukrywany dotąd cel ideologów LGBT+ i stojących za nimi środowisk: "Nie jesteśmy tutaj, aby się podobać. Jesteśmy po to, aby zniszczyć społeczeństwo". Dokładnie to samo hasło ogłaszali kilkakrotnie już co bardziej radykalni imamowie w zachodnioeuropejskich meczetach: Allah jest wielki, zniszczymy Wielką Brytanię, zniszczymy Francję.
 [Tylko u nas] Robert Tekieli: LGBT+ i muzułmanie: "Jesteśmy po to, aby zniszczyć społeczeństwo"
/ Małgorzata Wasilewska
Decyzja Angeli Merkel z września 2015 roku, która zaowocowała dwumilionową falą młodych muzułmańskich, niewykształconych i nie zamierzających się asymilować, mężczyzn, była całkowicie nieracjonalna. Jednak została arbitralnie podjęta. Wbrew wszelkim unijnym traktatom i procedurom. W jakim celu?

Napływ islamu i wciskanie na siłę społeczeństwom ideologii LGBT służą temu samemu. Rozbiciu społeczeństw zachodniej cywilizacji. Ostatecznemu rozwiązaniu problemu chrześcijaństwa. 

Kto stoi za tym planem? A kto zapakował Lenina do wagonu kolejowego i wywiózł do Rosji? Kto wsparł Hitlera i umożliwił mu dojście do realnej władzy zanim uwiódł 99% Niemców? Kto dał pieniądze na sterylizację kilkanaście lat temu stu tysięcy mieszkanek Filipin? Jak pisze Gość Niedzielny, kenijskim kobietom podawano szczepionki przeciwko tężcowi nie informując o tym, że powodują bezpłodność. Szczepienia sfinansowały Światowa Organizacja Zdrowia WHO i Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF. Gdyby nie Kościół, wysterylizowano by w ten sposób 2,3 miliona nieświadomych niczego kobiet w Kongo. Kto wpadł na tak szatański pomysł?

To są teorie spiskowe? Powiedzcie to Żydom zamordowanym przez Niemców, Ukraińcom zagłodzonym przez Stalina, kongijskim kobietom.

Oprócz władz państwowych, wybieranych demokratycznie czy niedemokratycznie, istnieje na naszym globie kilka poziomów władzy nieformalnej, strzegącej swej anonimowości i bezkarności.

Nie znam nazwisk tych ludzi, choć kilku mogę się domyślić. Patrząc na skutki ich działań wiem, że nienawidzą chrześcijan, a w szczególności Kościoła katolickiego. Brzydzą się ludźmi niepełnosprawnymi intelektualnie. Uważają, że należy zdepopulować Ziemię. Cywilizację zachodnią uważają za źródło wszelkiego zła. 

Dziś postawili na lewackich barbarzyńców wewnętrznych i barbarzyńców zewnętrznych. Islam ręka w rękę z ideologią LGBT+ ma zniszczyć Zachód jaki znamy. Pytanie brzmi: w jaki sposób mamy się w Polsce przed tym obronić. Czas intensywnie o tym myśleć. Bo już wkrótce nastąpi czas działania. Jeśli go prześpimy, dzieje Polski jaką znamy zakończą się na pokoleniu naszych dzieci.

Robert Tekieli

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura