[video] Samołyk prowokuje: "Czy bić osoby LGBT?". Ostro i ironicznie

Tomasz Samołyk - ustosunkowując się do sprawy zamieszek podczas Marszu Równości w Białymstoku - zadaje nie tylko prowokacyjne pytanie. ale udziela także wielu rzeczowych odpowiedzi.
 [video] Samołyk prowokuje: "Czy bić osoby LGBT?". Ostro i ironicznie
/ YT, print screen/TomaszSamołyk
Vloger zaznaczył, że mógłby przytoczyć, czego Kościół naucza w kontekście miłości bliźniego, miłości nieprzyjaciół, tego czym jest dla Boga homoseksualizm i jak należy traktować czyny homoseksualne - co zresztą Samołyk w filmie czyni. 
 

Oczywiście wszyscy żywo niezainteresowani dziennikarze oraz politycy mają to "gdzieś" Nie interesuje ich za bardzo prawda, nie interesuje ich, jak Kościół, jak Chrystus naucza w temacie przemocy, stosunku do homoseksualistów itd. Przekształcają sobie nauczanie Kościoła wedle własnego "widzimisię"

- mówi.
 

Kto jest odpowiedzialny za to, co się wydarzyło, a raczej, kto zainspirował tych bandytów do takiego zachowania agresywnego wobec słabszych? Uwaga! Teraz krótkie, ale wyzwalające słowa prawdy do wszystkich medialnych i politycznych decydentów: Nie wiemy tego...

- stwierdził.
 

Rzecz jasna, działanie w takiej postaci, tj. w postaci słownej oraz czynnej agresji, przemocy pod jakimkolwiek z ww. wpływów, impulsów nie jest uzasadniona

- dodał.
 

Czy bić osoby LGBT? Uwaga! Odpowiadam na to pytanie: Nie bić

- podkreślił.


adg

źródło: YT/TomaszSamołyk

#REKLAMA_POZIOMA#

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe