Szukaj
Konto

Kolejna obrzydliwa profanacja wizerunku Matki Bożej. "Cip**maryjka". Jest doniesienie do prokuratury

26.07.2019 14:02
Kolejna obrzydliwa profanacja wizerunku Matki Bożej. "Cip**maryjka". Jest doniesienie do prokuratury
Źródło: screen YT
Komentarzy: 0
#StopNienawiści w wykonaniu pełnych tolerancji i szacunku do drugiego człowieka środowisk LGBT ciąg dalszy. Artystka z Wrocławia Dominika Kulczyńska postanowiła zrobić zbiórkę pieniędzy na Kampanię Przeciw Homofobii tworząc obrazoburcze dzieło. Wszystko wskazuje na to, że będzie musiała tłumaczyć się z niego w sądzie.

Cip**maryjka ma teraz nową funkcję. Malowana w tęczowy wzór kosztuje 80 ziko a dochód jej sprzedaży zostanie przekazany Kampanii Przeciw Homofobii. Ważna jest teraz edukacja i wsparcie, a żeby to się udało potrzebna jest kasa


- pisze Dominika Kulczyńska na Facebooku, przedstawiając swoje "dzieło". Po fali krytyki jaka na nią spadła, artystka usunęła wpis. W internecie nic jednak nie ginie, a zamieszczony przez nią filmik krąży na Twitterze.

Złożyłem doniesienie do prokuratury z art. 196 kodeksu karnego w sprawie obrzydliwej prowokacji Pani Dominiki, która sprzedaje "cipkomaryjki", z których zysk ma zostać przeznaczony na
@KPH_official
. Odrażające. Gdzie ta tolerancja!?


- skomentował Jan Strzeżek, lider Młodej Prawicy oraz członek gabinetu politycznego Jarosława Gowina.


raw

Komentarzy: 0
Data publikacji: 26.07.2019 14:02