21-letni Polak zasztyletowany w Ełku. Wg. RMF zatrzymani obywatele Algierii, Tunezji i Maroka [video]
![21-letni Polak zasztyletowany w Ełku. Wg. RMF zatrzymani obywatele Algierii, Tunezji i Maroka [video]](https://tysol.pl/storage/files/2026/3/1/f353498b-f270-4204-b4be-44ab5ec4d393/3538.jpg?p=article_hero_mobile)
W Ełku, pod lokalem z kebabem, zasztyletowany został młody Polak. Zamordowany młody mężczyzna był najprawdopodobniej klientem lokalu. W związku z zajściem według nieoficjalnych informacji RMF, zatrzymani zostali obywatele Algierii, Tunezji i Maroka
Pod lokalem miały miejsce zamieszki, Kilkaset osób zebrało się w okolicach miejsca zbrodni. Zdemolowano lokal. Policja zatrzymała kilkanaście osób
Źródło: TelewizjaRepublika.pl, RMF24.pl
Źródło: TelewizjaRepublika.pl, RMF24.pl

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 01.01.2017 19:12
Komentarze
Tragedia na Mazurach. Odnaleziono ciała zaginionych braci
02.11.2025 21:17
Trump grozi Nigerii militarną interwencją. Powodem jest mordowanie chrześcijan
02.11.2025 16:50
Stolicę Europy paraliżuje strach. Wszystko przez migrantów
21.10.2025 10:54

Komentarzy: 0
Większość ludzi kojarzy Brukselę z instytucjami Unii Europejskiej, znacznie mniej jest świadomych rosnącego braku bezpieczeństwa w zewnętrznych dzielnicach miasta, z których wiele szybko się zmieniło z powodu niekontrolowanej migracji i rozwoju równoległych społeczności muzułmańskich i arabskich. O problemach mieszkańców Brukseli pisze European Conservative.
Czytaj więcej
86 lat temu Związek Sowiecki dokonał agresji na Polskę
17.09.2025 10:38

Komentarzy: 0
86 lat temu, 17 września 1939 r., Armia Czerwona przekroczyła granice Polski. Pomimo skoncentrowania większości sił do walki z Wehrmachtem i rozkazu Naczelnego Wodza, by z agresorem nie walczyć, Wojsko Polskie stawiło zacięty opór.
Czytaj więcej
Powstanie arabskie "NATO"? Negocjacje na szczycie w Katarze
14.09.2025 16:51

Komentarzy: 0
Egipt naciska na utworzenie wspólnych arabskich sił zbrojnych na wzór NATO, które byłyby zdolne do ochrony każdego państwa członkowskiego narażonego na agresję. Według dziennika „The Arab News” Kair liczy na poparcie tej inicjatywy na poniedziałkowym szczycie arabsko-islamskim w Dosze w Katarze.
Czytaj więcej

