REKLAMA

Gadowski: W ostatnim czasie odbieram wiele upominających telefonów. Niektórzy wręcz grożą

14 sierpnia w Oświęcimiu odbędzie się Wielki Marsz Życia Polaków i Polonii organizowany przez Witolda Gadowskiego. Publicysta w mediach społecznościowych informuje, że w ostatnim czasie odebrał w tej sprawie sporo telefonów od "ważnych urzędników i polityków". "Niektórzy wręcz grożą, abym odstąpił od organizacji marszu" - twierdzi Gadowski.
 Gadowski: W ostatnim czasie odbieram wiele upominających telefonów. Niektórzy wręcz grożą
/ screen YT

W ostatnim okresie odbieram wiele upominających i zniechęcajacych telefonów od "Bardzo Ważnych Urzędników i Polityków". Niektórzy wręcz grożą, wszystko po to abym odstąpił od Marszu Polaków i Polonii 14 sierpnia. Nie dzwońcie, nie jestem z wosku. Marsz będzie!


- pisze Witold Gadowski. O Wielkim Marszu Polaków pisaliśmy na łamach portalu Tysol.pl

Czytaj więcej: [video] "Musimy walczyć o pamięć i prawdę". Witold Gadowski zaprasza na Wielki Marsz Polaków w Auschwitz
 

W Oświęcimiu 14 sierpnia będzie nas tak wielu, że bardzo proszę weźcie ze soba cierpliwość i przygotowanie na trochę improwizacji i niewygód. To nasza pierwsza wielka akcja dla Polski. Będę tam na Was czekał i służył wszelką pomocą. Politykom mówie: trzymajcie się z daleka!


- apeluje dziennikarz.
 

Sierpień to ważny, Polski miesiąc. Idziemy. 14 sierpnia 8.00 Zespół Szkół Salezjańskich w Oświęcimiu. Tego dnia modlitwa Polaków będzie słyszana... i czysta popłynie do Pana. Święty Maksymilianie, największy bohaterze piekła Auschwitz, módl się za Naszą Ojczyznę!


- czytamy we wpisach publicysty.
 
raw

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura