Gowin dosadnie: To listy śmierci

– Uważam, że jako cały obóz wystawiamy mocne listy. Zawsze powtarzałem panu prezesowi Kaczyńskiemu, że trzeba wystawić listy śmierci. (…) Te listy skupiają przytłaczającą większość najsilniejszych polityków Zjednoczonej Prawicy, oczywiście tych, którzy w tych wyborach mogą wystartować – listy obozu „Dobrej Zmiany” ocenił wicepremier Jarosław Gowin.
 Gowin dosadnie: To listy śmierci
siodma9.pl

– Uważam, że to są listy śmierci, listy bardzo mocne i to jest jeden z warunków dobrego wyniku i sukcesu Zjednoczonej Prawicy”

– dodał lider Porozumienia, który był również pytany o potencjalną współpracę z PSL lub Ruchem Kukiz’15.

– PSL wchodzi w pewien mariaż z PO i lewicą, jeżeli chodzi o senat. Myślę, że to jest ten trwały wybór, że po wyborach PSL będzie atakować Zjednoczoną Prawicę. Natomiast jeżeli chodzi o tych, o których przez cztery lata mówiłem, że są potencjalnym partnerem dla nas, czyli o ruch Kukiz’15, jestem przekonany, że Paweł Kukiz wprowadzi do sejmu z list PSL-u samego siebie. Nawet jeżeli w dziesięciu innym okręgach jedynkami będą kandydaci Kukiz’15, to będą oni przegrywali starcie wyborcze z doświadczonymi, mającymi silne zaplecze struktur PSL-u kandydatami ludowców

– zaznaczył wicepremier.

Źródło: siodma9.pl

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura