REKLAMA

"Czyżby zaczynali merdać ogonkiem w inną stronę?". Gadowski komentuje tekst Onetu

"Zamordowali tysiące jeńców. Bestialskie niemieckie zbrodnie we wrześniu 1939 roku" - głosi tekst opublikowany na łamach portalu Onet.pl, który skomentował Witold Gadowski.
 "Czyżby zaczynali merdać ogonkiem w inną stronę?". Gadowski komentuje tekst Onetu
/ screen YT

Polewano ich benzyną i podpalano. Stawiano pod murem i rozstrzeliwano. Rozrywano granatami. Taki los spotkał tysiące żołnierzy Wojska Polskiego wziętych do niewoli przez Niemców we wrześniu 1939 roku


- pisze Onet w publikacji z 31 sierpnia. Redaktorzy przekazują, że z dzisiejszej perspektywy trudno pojąć ogrom okrucieństwa, jakim wykazywał się we wrześniu 1939 roku Wehrmacht wobec polskich żołnierzy. Opisuje historię 100. podhalańczyków spalonych żywcem w Uryczu, niemieckie zbrodnie w Topolnie, Serocku i Zambrowie, a także "Odwet „honorowego” Wehrmachtu w Szczucinie". 
 

Czyżby Onet zaczynał merdać ogonkiem w inną stronę?


- skomentował tekst Witold Gadowski. Nie trudno się domyślić, że nawiązywał do niedawnej zmiany głównego udziałowca Axel Springer, który jest wydawcą m.in Onetu.

Czytaj więcej: "To nieprzypadkowa osoba. Będą zmiany w tych mediach". Kim jest H. Kravis, nowy właściciel Axel Springer?
 
raw

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura