ZNP i Broniarz również odcinają się od "opozycji"?

- Do naszej redakcji dotarł list koalicji "NIE dla chaosu w szkole". Nie, tym razem wcale nie chodzi o zmiany wprowadzane przez minister Zalewską. Nauczyciele protestują przeciwko opozycji, która dostrzegła chwytliwy temat i zawłaszczyła inicjatywę NGO-sów - pisze NaTemat.pl. Niestety sam list publikuje jedynie szczątkowo
 ZNP i Broniarz również odcinają się od "opozycji"?
/ logo ZNP

4 stycznia ZNP zorganizował spotkanie w sprawie referendum edukacyjnego. Jak twierdzi Iga Kazimierczyk, zostało ono zawłaszczone przez polityków. – Niestety w czasie trwania spotkania, dowiedziałyśmy się także, że bierzemy udział w spotkaniu Klubu PO. Taki obrót wydarzeń nie był z nami ani konsultowany ani nawet nie przedstawiono nam takiej decyzji, przed spotkaniem, ani w jego trakcie – pisze działaczka.


- czytamy na NaTemat.pl

– Drodzy politycy, cieszy nas wsparcie inicjatywy referendalnej – piszą sygnatariusze listu. Dodają jednak, że istnieje granica pomiędzy działaniami obywatelskimi i w istocie politycznymi, która została właśnie przekroczona. Autorzy listu zaznaczają bowiem, że Fundacja "Przestrzeń dla edukacji" działa ponadpartyjnie.


Taki dzień odcinania się wszystkich od wszystkiego

Źródło: NaTemat.pl

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe