Szukaj
Konto

„To jest to pod czym podpisuje się dziś Platforma Obywatelska”. Konferencja PiS nt hasła #SilniRazem

16.09.2019 14:16
„To jest to pod czym podpisuje się dziś Platforma Obywatelska”. Konferencja PiS nt hasła #SilniRazem
Źródło: twitter.com/@pisorgpl
Komentarzy: 0
Jak to się ma do tego, że opozycja chce walczyć z tzw. hejtem? Zwracamy się do Pani Marszałek M. Kidawy-Błońskiej o odcięcie się od tych wulgarnych treści - oświadczył Michał Dworzyk podczas konferencji prasowej PiS, po ogłoszeniu hasła mobilizacyjnego przez Koalicję Obywatelską.

Ten autobus zwany przez nas "hejtobusem" wyrusza w Polskę, aby siać nienawiść. (…) Z hasła #SilniRazem wylewa się straszliwy ściek w internecie


- oświadczył Radosław Fogiel, zastępca rzecznika prasowego PiS.

Jedyną pozytywną rzeczą którą można powiedzieć to to, że Platforma Obywatelska stanęła w prawdzie. Jak ma się to do tych apeli o współpracę a nie kłótnie. Jak to się ma do apelowania o to, aby w języku debaty publicznej nie było hejtu, tylko była debata merytoryczna?


- mówił szef KPRM Michał Dworczyk.

Czytaj również: Konferencja KO: "Czas powiedzieć stop polityce hejtu". Zobaczmy co kryje się pod hasztagiem #SilniRazem

Źródło: tvp info
kpa/k
Komentarzy: 0
Data publikacji: 16.09.2019 14:16