Ruszył Kongres 590. W Jasionce odbywa się kluczowe wydarzenie ekonomiczne w kraju

W dniach 7-8 października w Jasionce koło Rzeszowa odbywa się Kongres 590. To forum wymiany idei i doświadczeń polskich specjalistów z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji. Celem dyskusji panelistów jest wytyczenie nowych kierunków rozwoju i stworzenie wspólnej koncepcji prac nad wzrostem ekonomicznym i awansem Polski w gospodarczej hierarchii Europy i świata. Wydarzenie odbywa się pod patronatem prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego.
 Ruszył Kongres 590. W Jasionce odbywa się kluczowe wydarzenie ekonomiczne w kraju
/ kongres590.pl/ fot. z roku 2018
Jak utrwalać rozwojowe trendy napędzające polską gospodarkę? Czy można podążać własną drogą w czasie wielkich zmagań ekonomicznych potęg? Jak powinno zmieniać się państwo, by stwarzało warunki odpowiednie dla prowadzenia biznesu? To tylko niektóre z pytań, na które będą szukali odpowiedzi 4. edycji Kongresu 590. 

Idea Kongresu 590 jest spójna z wizją państwa, którego bogactwo ma być powiększane w oparciu o własne zasoby, zarówno ludzkie, jak i naturalne. Jeśli chce się przyciągnąć kapitał zagraniczny, należy dostrzec potrzebę wzmocnienia pozycji polskich przedsiębiorców. Kongres 590 to forum wymiany idei i doświadczeń polskich specjalistów z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji. Dyskusje panelistów wytyczą nowe kierunki rozwoju – wspólną koncepcję prac nad wzrostem ekonomicznym i awansem Polski w gospodarczej hierarchii Europy i świata. Na otwarciu imprezy obecny będzie prezydent RP Andrzej Duda.

źródło: kongres590.pl

raw

#REKLAMA_POZIOMA#

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe