Suski wygrał w trybie wyborczym z Kukizem. Chodzi o sprawę telefonu Huawei

Szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marek Suski poinformował za pośrednictwem Twittera, że wygrał w trybie wyborczym z Pawłem Kukizem.
 Suski wygrał w trybie wyborczym z Kukizem. Chodzi o sprawę telefonu Huawei
/ screen yt
Chodzi o słowa lidera Kukiz’15, który zasugerował, że Suski posługując się telefonem marki Huawei mógł paść ofiarą podsłuchów. Kukiz niejednokrotnie podkreślał, że Suski „przychodził na posiedzenia Komisji ds. Służb z telefonem Huawei podarowanym mu przez delegację chińską”, jednoznacznie sugerując, że ten mógł być podsłuchiwany.

Marek Suski opublikował dziś na Twitterze postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie. - Wygrałem w sądzie z Pawłem Kukizem. Nie ma zgody na szerzenie kłamstwa - oświadczył Suski.

W dokumencie czytamy, że Sąd postanawia „nakazać Pawłowi Kukizowi dokonania sprostowania poprzez zamieszczenie w ciągu 12 godzin na własny koszt na portalu internetowym Onet.pl ogłoszenia tekstowego o następującej treści: „Oświadczam, że w wywiadzie udzielonym w serwisie Onet podałem nieprawdziwe informacje, że Pan Marek Suski jako członek Komisji do spraw służb specjalnych posługiwał się telefonem marki Huawei. Paweł Kukiz”.
Źródło: twitter.com/rp.pl
kpa

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe