[video] Krzyczące małpy. Wyjące psy. Niemieckie laboratorium

- Zwierzęta machały ogonami, nawet kiedy zabierano je na śmierć, psy desperacko chciały nawiązać kontakt z ludźmi - informuje działacz organizacji Soko Tierschutz.
 [video] Krzyczące małpy. Wyjące psy. Niemieckie laboratorium
screen YouTube/@Cruelty Free International
Jeden z działaczy organizacji Cruelty Free International i Soko Tierschutz, który zajmuje się w Niemczech prawami zwierząt, zatrudnił się w Laboratorium Farmakologii i Toksykologii (LPT), by przeprowadzić tajne śledztwo, w którym chciał pokazać w jaki sposób traktowane są zwierzęta. Udało mu się pokazać, jak w jednym z laboratoriów niedaleko Hamburga, przeprowadzane są testy m.in. na małpach, psach, kotach czy królikach.

Wyniki śledztwa okazały się przerażające. Na nagraniach widać małpy, którym zakładane są metalowe uprzęże, za pomocą których przeprowadza się różne testy, m.in. toksykologiczne.
 

Zwierzętom wstrzykiwano lub zmuszano je do jedzenia lub wdychania rosnących ilości substancji w celu zmierzenia skutków toksycznych, które obejmują wymioty, krwawienie wewnętrzne, niewydolność oddechową, gorączkę, utratę masy ciała, letarg, problemy skórne, niewydolność narządów, a nawet śmierć


- ujawnia organizacja Creuelty Free International.Źródło: o2.pl
kpa

Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?
Tygodnik

Opinie

Popkultura