Pitera o potencjalnym starciu Dudy z Kidawą-Błońską: Nie wiem czy podoła fizycznie

- Znamy energię prezydenta Andrzeja Dudy. Ma niewyczerpaną energię fizyczną od rana do wieczora - mówiła na antenie radia RMF FM była europosłanka Julia Pitera.
 Pitera o potencjalnym starciu Dudy z Kidawą-Błońską: Nie wiem czy podoła fizycznie
screen yt @RMFFM
Była europosłanka z ramienia Platformy Obywatelskiej Julia Pitera ponownie krytycznie wypowiedziała się na temat Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Dziś rano w rozmowie w Onet Rano stwierdziła, że Kidawa-Błońska jest „figurantką”. Teraz w stacji RMF FM krytykuje posłankę PO za brak udziału w debatach. Wątpi również w jej wygraną w wyborach prezydenckich.

Pitera zaznaczyła, że jest bardzo rozczarowana brakiem udziału Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w debatach podczas kampanii wyborczej do wyborów parlamentarnych. - Polityk po 14 latach bycia w parlamencie jest przygotowany do rozmowy - stwierdziła. Porównała Kidawę-Błońską do Izabeli Leszczyny czy Władysława Kosiniaka-Kamysza pytając retorycznie czy mają większe doświadczenie.

Była europosłanka wypowiedziała się także na temat potencjalnego kandydowania Kidawy-Błońskiej w wyborach prezydenckich w 2020 r.
 

Znamy energię prezydenta Andrzeja Dudy. Ma niewyczerpaną energię fizyczną od rana do wieczora, daje sobie radę z tłumami, nie w wąskim gronie, gdzie rozmawia się przy rozdawaniu ulotek - tylko na wiecach. Nie wiem czy Małgorzata Kidawa-Błońska podoła fizycznie w takiej sytuacji


- oświadczyła Julia Pitera.

Źródło: RMF FM
kpa

Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?
Tygodnik

Opinie

Popkultura