REKLAMA

"Tak wygląda twarz zakłamanego polityka warszawskiego układu władzy". Śpiewak nie przebiera w słowach

- Bezprawnych działań przestępców nie da się naprawić bezprawnymi działaniami Komisji Weryfikacyjnej - oświadczył na swoim Facebooku wiceprezydent Warszawy, ale także członek KW Paweł Rabiej. Te słowa w bardzo ostrym tonie skomentował aktywista miejski Jan Śpiewak.
 "Tak wygląda twarz zakłamanego polityka warszawskiego układu władzy". Śpiewak nie przebiera w słowach
/ Paweł Rabiej, screen YT
O kontrowersyjnym wpisie Pawła Rabieja, który określił Komisję Weryfikacyjną "polityczną, administracyjną i prawną amatorszczyznę" pisaliśmy na łamach Tysol.pl.

Czytaj więcej: Po wyroku ws. Nabielaka 9. Rabiej: "Działania Komisji Weryfikacyjnej były bezprawne"
 

Tak wygląda twarz zakłamanego i skompromitowanego polityka warszawskiego układu władzy. Zapamiętajcie ją dobrze


- komentuje wpis Rabieja Jan Śpiewak.
 

Rabiej zasiadł w Komisji Weryfikacyjnej od początku jej istnienia. Wypromował się na niej i wzbogacił o dziesiątki tysięcy złotych. Więcej: głosował za decyzją komisji w sprawie Nabielaka wraz ze wszystkimi innymi członkami komisji!! Rabiej oddaj pieniądze, które zarobiłeś w tej „bezprawnej” i „prawnej amatorszczyznie”. Oddaj je na rzecz ofiar reprywatyzacji, którym dzisiaj blokujesz wypłatę odszkodowań. Nie przeszkadzało ci pracować dla gangsterów na początku lat 90-tych, nie przeszkadzało ci pracować razem z Jarosławem Kaczyńskim w Porozumieniu Centrum, nie przeszkadzało ci brać pieniądze od deweloperów na swoją fundacje a teraz skarżysz korzystne decyzje, za którymi sam głosowałeś. Masz w nosie orzecznictwo Trybunału Konstytucyjnego i obowiązujące w Polsce prawo. Jesteś wszystkim tym czym w życiu publicznym gardzę


- czytamy we wpisie.raw

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura