Kiła najszybciej rozprzestrzeniającą się chorobą zak. w Europie. Recepta OKO.press? Seksualizacja dzieci
01.11.2019 22:23

Komentarzy: 0
Udostępnij:
- Kiła jest dziś najszybciej rozprzestrzeniającą się w Europie chorobą zakaźną. W latach 2010-2017 wiele krajów odnotowało gwałtowny wzrost liczby zgłoszonych zakażeń - pisze OKO.press w artykule "Kiła i HIV w natarciu. Edukacja seksualna potrzebna jak nigdy"

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 01.11.2019 22:23
Karol Nawrocki ws. wprowadzenia "edukacji zdrowotnej": Te zmiany idą w złym kierunku
01.12.2024 14:24
„TAK dla edukacji! NIE dla deprawacji!”. Przez Warszawę przeszła demonstracja przeciwko "edukacji zdrowotnej"
01.12.2024 13:29
Komentarzy: 0
W niedzielę po godzinie 12 na Placu Zamkowym w Warszawie odbyła się manifestacja przeciwko deprawacji dzieci w szkole pod hasłem "Tak dla edukacji! Nie dla deprawacji!". Jej organizatorami była Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły oraz Krajowa Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność".
Czytaj więcej
Pokaz arogancji wobec rodziców i ekspertów. Konferencja prasowa na temat tzw. edukacji zdrowotnej
25.11.2024 11:26

Komentarzy: 0
12 listopada 2024 roku odbyła się w Katolickiej Agencji Informacyjnej konferencja prasowa Koalicji na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły. Powodem zwołania konferencji były liczne negatywne skutki zmian wprowadzonych w polskiej szkole w ciągu ostatniego roku przez MEN.
Czytaj więcej
Protest biskupów: Przedmiot Edukacja Zdrowotna narusza Konstytucję RP i prawa rodziców
22.11.2024 12:47

Komentarzy: 0
Przygotowywany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, jako obowiązkowy, przedmiot Edukacja Zdrowotna jest sprzeczny z Ustawą Zasadniczą – czytamy w Stanowisku Konferencji Episkopatu Polski wobec planowanego przedmiotu Edukacja Zdrowotna.
Czytaj więcej
Cezary Krysztopa: Rodzice, czas bić na trwogę!
16.11.2024 11:00
