REKLAMA

Rzecznik SLD: "Skoro 'nikt więcej' nie wygra z Dudą, to będzie problemik jeżeli Tusk się nie zdecyduje"

– Cała opozycja musi sobie zdać sprawę z jednego, prostego faktu - z Dudą może wygrać tylko DONALD TUSK i nikt więcej – brzmi wpis, do którego postanowiła się odnieść rzecznik SLD Anna Maria Żukowska.
 Rzecznik SLD: "Skoro 'nikt więcej' nie wygra z Dudą, to będzie problemik jeżeli Tusk się nie zdecyduje"
/ fot. YouTube / Rzeczpospolita TV
Rzecznik SLD Anna Maria Żukowska skomentowała wpis „Ruchu Oporu” spod znaku „#SilniRazem”. Według nich „opozycja musi sobie zdać sprawę z jednego, prostego faktu - z Dudą może wygrać tylko Donald Tusk i nikt więcej”. – Nawet nie myślcie o innym kandydacie – czytamy we wpisie.

Nowo wybrana posłanka Lewicy skomentowała prześmiewczo wpis „Ruchu Oporu” pytając ich co stanie się jeśli szef Rady Europejskiej nie zdecyduje się na start w przyszłorocznych wyborach.
 

Skoro „nikt więcej”, to będzie problemik, jeżeli Donald Tusk się nie zdecyduje. Ruch Oporu wówczas się rozejdzie do domów, bo nie będzie po co robić kampanii, prawda?


– napisała Żukowska.

Przypomnijmy, że w szeregach opozycji najprawdopodobniej nie będzie jednego wspólnego kandydata w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Lewica chce wystawić swojego kandydata, którym według doniesień mediów ma być Robert Biedroń.

PSL prawdopodobnie postawi na lidera ludowców, określanego mianem „wygranego” ostatnich wyborów parlamentarnych, Władysława Kosiniaka-Kamysza.

„Najgoręcej” jest w szeregach Koalicji Obywatelskiej, która podzieliła się na kilka obozów. Niektórzy posłowie otwarcie mówią o ogłoszeniu prawyborów, inni zaś twierdzą, że KO powinna znaleźć wspólnego kandydata bez tego typu głosowania.
Źródło: twitter.com
kpa

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura