REKLAMA

[video] Hit. Wyobrażacie sobie milczącą Scheuring-Wielgus? Do takiego stanu doprowadził ją K. Bosak

Na antenie Polsat News Marsz Niepodległości komentowali Joanna Scheuring-Wielgus i Krzysztof Bosak. Choć mówienie o komentowaniu ze strony tej pierwszej to pewne nadużycie...
 [video] Hit. Wyobrażacie sobie milczącą Scheuring-Wielgus? Do takiego stanu doprowadził ją K. Bosak
/ screen YouTube

- Jeżeli byłbym na czele Marszu i pani nie chciałaby nam zejść z drogi, to użyłbym także słów ostrych, które by do pani dotarły, żeby zrozumiała pani, ze obywatele korzystający ze swoich praw obywatelskich na trasie zarejestrowanego cyklicznego zgromadzenia, którego trasa jest dobrze znana od kilku lat, oczekują, że zejdzie pani z drogi. Jeżeli to do pani nie docierało po dobroci, to być może ktoś musiał przekląć, że to pani ma zejść z drogi w sytuacji gdy idzie Marsz Niepodległości. Nie szanuje pani inteligencji ani mojej, ani pana redaktora, ani naszych widzów, nie odnosząc się do problemu i udając, że wasze zgromadzenie było legalne. Nie było. 

Weszliście na trasę zarejestrowanego legalnego zgromadzenia dokładnie w godzinach jego trwania, próbowaliście sprowokować awanturę dokładnie tak jak grupa bojówkarzy lewicowych w zeszłym roku, po to żeby opowiadać jak to zostaliście pobici i mieliście pecha, nikt was nie uderzył, policja was wyprowadziła w sprawny sposób, również panią poseł.

Uważam, że hańbi pani madat poselski i majestat polskiego Sejmu


- mówił między innymi Krzysztof Bosak, podczas gdy Joanna Scheuring Wielgus milczała... i milczała...

cykŻródło: Polsat News

Ankieta
Czy wziąłbyś udział w Powstaniu Warszawskim?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy wziąłbyś udział w Powstaniu Warszawskim?
Tygodnik

Opinie

Popkultura