"Kategorycznie i stanowczo zaprzeczam". Marszałek Senatu odpowiada na zarzuty o korupcję

13 listopada prof. dr hab. Agnieszka Popiela wykładająca w Katedrze Botaniki i Ochrony Przyrody Uniwersytetu Szczecińskiego postawiła na swoim profilu na Facebooku ciężki zarzut prof. nauk med. Tomaszowi Grodzkiemu nowemu Marszałkowi Senatu z ramienia Koalicji Europejskiej.
 "Kategorycznie i stanowczo zaprzeczam". Marszałek Senatu odpowiada na zarzuty o korupcję
/ Wikipedia CC BY-SA 2.0
– Pan profesor Grodzki kandydatem na Marszałka Senatu. Jak moja Mama umierała to trzeba było dać 500 dolarów za operację. Podobno na czasopisma medyczne. Faktury ani rachunku nie dostałam. Nigdy tego nie zapomnę – pisała na Facebooku prof. Agnieszka Popiela.

Marszałek Senatu twierdzi, że „nie pamięta kontaktu z autorką wpisu”. – Kategorycznie i stanowczo zaprzeczam, bym domagał się pieniędzy za operację – oświadczył prof. Grodzki. – Wpłaty na działającą poza szpitalem fundację na rzecz transplantologii są absolutnie dobrowolne – dodał.
 

Apeluję, zgodnie z wymową mojego wczorajszego orędzia, o opamiętanie. Tym niemniej, choć z natury jestem człowiekiem łagodnym, w przypadku dalszego oczerniania mojej osoby będę zmuszony wystąpić na drogę sądową w obronie mojego dobrego imienia


– powiedział Wirtualnej Polsce marszałek Senatu.

Po burzy, jaką wywołał wpis prof. Popieli, odniosła się do wszystkiego ponownie na Twitterze:
 

W związku z moją wypowiedzią na FB zgłaszają się do mnie PT Państwo Dziennikarz po komentarz. Na razie nie będę komentowała. Liczę na wyjaśnienia Pana Marszałka. Jeśli dokumentacja fundacji jest ok to chętnie przeproszę


– napisała.
Źrodło: wpolityce.pl/twitter.com
kpa

#REKLAMA_POZIOMA#


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe