Lis o podwyżkach i "entuzjastycznym poparciu w wyborach" dla PiS-u. To jednak PiS wygrał entuzjastycznie?
19.11.2019 08:44

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Tomasz Lis zabrał głos ws. podwyżki akcyzy na papierosy i alkohol oraz postulowanego przez firmy energetyczne wzrostu cen prądu.
- kpi Tomasz Lis.Energia w górę, woda w górę, papierosy w górę, alkohol w górę. Prawo i Sprawiedliwość dziękując suwerenowi za entuzjastyczne poparcie w wyborach, przyszykowało cały worek prezentów, dołączając do nich serdeczne pozdrowienia dla naiwniaków
Oczywiście można by argumentować, że energia drożeje wszędzie w Europie, że jest m.in. wynik - postulowanego przez UE - odchodzenia od starych źródeł energii, unijnej polityki klimatycznej oraz umów podpisywanych jeszcze przez rząd PO-PSL. Można mówić, że rząd zapowiada dopłaty dla klientów indywidualnych, ale warto zwrócić uwagę na inny aspekt wypowiedzi red. Lisa - to jednak "suweren entuzjastycznie poparł PiS w wyborach"?
Do tej pory, wnioskując z relacji opozycji i sprzyjających jej dziennikarzy, byliśmy przekonani, że w Sejmie wygrał o włos i prezes jest zawiedziony. O Senacie nie wspominając.
- twierdził min. Sasin w RMF FM.Jest intencją rządu, by te ceny dla indywidualny odbiorców nie wzrosły. Będziemy tutaj szukać takich możliwości, żeby firmy energetyczne były w stanie utrzymać dotychczasowe taryfy dla tych odbiorców
Energia w górę, woda w górę, papierosy w górę, alkohol w górę. Prawo i Sprawiedliwość dziękując suwerenowi za entuzjastyczne poparcie w wyborach, przyszykowało cały worek prezentów, dołączając do nich serdeczne pozdrowienia dla naiwniaków.
— Tomasz Lis (@lis_tomasz) 18 listopada 2019
adg
źródło: TT

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 19.11.2019 08:44
PiS zyskuje po ruchu z Czarnkiem, Konfederacja traci. Nowy sondaż
31.03.2026 06:50
PiS chce nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu ws. obniżenia VAT-u na żywność
30.03.2026 07:44
Tańsze paliwo coraz bliżej. Znamy konkretną datę zmian
28.03.2026 18:35
Dzięki Solidarności rosną płace w Tenneco Silesia w Stanowicach
28.03.2026 08:48

Komentarzy: 0
Podniesienie miesięcznych stawek zasadniczych o kwoty wynoszące od 250 do 500 zł brutto i wypłata bonusu z okazji Świąt Bożego Narodzenia to najważniejsze zapisy porozumienia płacowego podpisanego w spółce Tenneco Silesia w Stanowicach 17 marca. Podwyżki wejdą w życie w kwietniu.
Czytaj więcej
Senat przyjął bez poprawek ustawy umożliwiające obniżkę cen paliw na stacjach
27.03.2026 14:33



