REKLAMA

Lis o podwyżkach i "entuzjastycznym poparciu w wyborach" dla PiS-u. To jednak PiS wygrał entuzjastycznie?

Tomasz Lis zabrał głos ws. podwyżki akcyzy na papierosy i alkohol oraz postulowanego przez firmy energetyczne wzrostu cen prądu.
 Lis o podwyżkach i "entuzjastycznym poparciu w wyborach" dla PiS-u. To jednak PiS wygrał entuzjastycznie?
/ YT, print screen/Onet/Newsweek
 

Energia w górę, woda w górę, papierosy w górę, alkohol w górę. Prawo i Sprawiedliwość dziękując suwerenowi za entuzjastyczne poparcie w wyborach, przyszykowało cały worek prezentów, dołączając do nich serdeczne pozdrowienia dla naiwniaków

- kpi Tomasz Lis.

Oczywiście można by argumentować, że energia drożeje wszędzie w Europie, że jest m.in. wynik - postulowanego przez UE - odchodzenia od starych źródeł energii, unijnej polityki klimatycznej oraz umów podpisywanych jeszcze przez rząd PO-PSL. Można mówić, że rząd zapowiada dopłaty dla klientów indywidualnych, ale warto zwrócić uwagę na inny aspekt wypowiedzi red. Lisa - to jednak "suweren entuzjastycznie poparł PiS w wyborach"?

Do tej pory, wnioskując z relacji opozycji i sprzyjających jej dziennikarzy, byliśmy przekonani, że w Sejmie wygrał o włos i prezes jest zawiedziony. O Senacie nie wspominając.

 

Jest intencją rządu, by te ceny dla indywidualny odbiorców nie wzrosły. Będziemy tutaj szukać takich możliwości, żeby firmy energetyczne były w stanie utrzymać dotychczasowe taryfy dla tych odbiorców

- twierdził min. Sasin w RMF FM.


 

adg

źródło: TT

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura