GW wtargnęła na kurs pro-life "Hej WirtualneMedia, odróżniacie konferencję od kursu dla wolontariuszy?"

- Na Kurs Obrony Życia i Rodziny fundacji Rodzina i Życie w Toruniu przyszła red. Natalia Waloch z "Gazety Wyborczej". Upierała się, że jest za aborcja, ale chce zostać. Ponieważ moje dzieci widziały banery z aborcji, obiecała podać mnie do prokuratury zabrać mi prawa rodzicielskie! - relacjonował na bieżąco Członek Zarządu Fundacji Życie i Rodzina, zastępca pełnomocnika inicjatywy Zatrzymaj Aborcję Krzysztof Kasprzak - Wszystko nagrywała na dyktafon, próbowała prowokować uczestników kursu, twierdziła, że musi posłuchać, jakim mówimy językiem. Została wyproszona przez ochronę budynku, bo sama odmawiała wyjścia. Prawda o aborcji i lgbt jest nie do zniesienia dla lewicowych dziennikarzy... - pisał Kasprzak. Sprawę relacjonowały z różnych punktów widzenia media. Natomiast redakcja WirtualnychMediów uznała za stosowne, nazwać kurs "konferencją"
 GW wtargnęła na kurs pro-life "Hej WirtualneMedia, odróżniacie konferencję od kursu dla wolontariuszy?"
/ materiały Życie i Rodzina

- Dziennikarka „Wysokich Obcasów” (Agora) Natalia Waloch została wyproszona z konferencji organizowanej przez Fundację „Życie i Rodzina”, której szefową jest Kaja Godek. Zdaniem organizatora - dziennikarka zachowywała się prowokacyjne. Waloch w rozmowie z nami zaprzecza tej wersji. - Poszłam tam, żeby napisać tekst. Nie wiem, jakie zagrożenia mogła nieść moja obecność - mówi.


- piszą WirtualneMedia w artykule pt. "Fundacja Kai Godek wyprosiła dziennikarkę Agory z konferencji. „Chciałam napisać tekst, nie stwarzałam zagrożenia”

- Hej, WirtualneMedia, odróżniacie konferencję od kursu dla wolontariuszy? Na konferencję niech wchodzi kto chce, a kurs to wewnętrzna sprawa fundacji i to nasze święte prawo decydować, że aborcjonistów wypraszamy. Jest ktoś w redakcji na dyżurze i zmieni te kłamstwa na stronie?


- pyta Krzysztof Kasprzak

Źródło: WirtualneMedia.pl/TT

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe