Anglia: Gwałciciel deklaruje się jako osoba trans. Trafia do więzienia dla kobiet, gdzie... molestuje

Jedna z brytyjskich więźniarek twierdzi, że została molestowana przez inną osadzoną, która jest osobą transseksualną. Po przeniesieniu poszkodowanej do innego z zakładów karnych okazuje się, że niedługo potem sprawca został przerzucony… do tego samego miejsca.
 Anglia: Gwałciciel deklaruje się jako osoba trans. Trafia do więzienia dla kobiet, gdzie... molestuje
/ Zdjęcie Ilustracyjne / Pixabay
Brytyjka, która odbywa karę pozbawienia wolności w jednym z brytyjskich więzień dla kobiet twierdzi, że jedna z osadzonych miała ją molestować. Sprawcą ma być osoba transpłciowa identyfikująca się jako kobieta.

Poszkodowana osadzona twierdzi, że jedna ze współwięźniarek złapała ją za piersi we więziennej toalecie w Sutton. Kobieta została przeniesiona do innego więzienia po tym, jak zgłosiła sprawę do władz zakładu karnego. Okazało się, że niedługo potem transseksualna osadzona, która miała ją molestować została przeniesiona… w to samo miejsce.

Molestowana więźniarka złożyła do sądów pozew, w którym domaga się kontroli zapisów w brytyjskim prawie. Zdaniem poszkodowanej kobiety brytyjskie więzienia niedostatecznie chronią więźniarki przed atakami.Źródło: polsatnews.pl/facebook.com
kpa

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe