„Dzieci przeżywają potem ogromne problemy”. Miller krytycznie ws. adopcji dzieci przez pary jednopłciowe

– Ja jestem przeciwny adopcji dzieci przez pary jednopłciowe – wyjawił w programie Onet Opinie były premier, a obecnie europoseł z ramienia Koalicji Europejskiej Leszek Miller.
 „Dzieci przeżywają potem ogromne problemy”. Miller krytycznie ws. adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
/ fot. screen YouTube / Onet News
Pytany o projekt Lewicy ws. wprowadzenia małżeństw jednopłciowych stwierdził, że to dobry pomysł – Jestem bardzo otwarty. Związek kobiety i kobiety, mężczyzny i mężczyzny to też jest małżeństwo – przyznał Miller. Zdaniem byłego premiera małżeństwa homoseksualne są powszechne w krajach Europy Zachodniej i jest to „trend niepowstrzymany”.

Nie zgadza się jednak z pomysłem adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Według Millera dzieci przeżywają przez to „ogromne problemy”.
 

Ja jestem przeciwny adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Uważam, że dzieci mają potem problemy, zwłaszcza w szkole, kręgach towarzyskich. Z tego co wiem, te dzieci przeżywają ogromne problemy, są szykanowane


– zaznaczył.

Prowadzący program zwrócił uwagę, że opinia europosła jest diametralnie inna niż ta, którą przestawiają politycy Lewicy. – Trudno. Przypuszczam, że wiele moich poglądów różni się od poglądów moich kolegów. Jednomyślność istnieje tylko na cmentarzu – odparł były szef SLD.

Źródło: Onet
kpa

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe