Ze strony TTV zniknął reportaż kompromitujący sędziego Juszczyszyna

Reportaż "Gospodarstwo przejęte za wartość wadium" Piotra Czabana z 2015 roku dla TTV opowiadał historię rolnika Zbigniewa Parowicza. Zdaniem autora materiału sędzia Paweł Juszczyszyn "wykończył" mężczyznę, gdyż nie wyegzekwował należnych Parowiczowi pieniędzy za sprzedane przez komornika gospodarstwo. Reportaż zyskał "drugą młodość" w momencie, gdy sędzia Juszczyszyn stał się bohaterem opozycji i liberalnych mediów. Teraz się okazuje, że niewygodne dla sędziego materiały są usuwane z sieci.
screen ttv.pl

Za 30 tysięcy złotych przejął gospodarstwo warte grubo powyżej pół miliona złotych.

Teraz zniszczone życie i kalectwo... za wiedzą i przy współudziale komornika i sądu. Wierzyć się nie chce, że można było wykończyć człowieka za kilkanaście tysięcy złotych długu. Że można było zlicytować całe gospodarstwo za jedną trzecią jego wartości,. Że można było przejąć dom, zabudowania gospodarskie i hektary ziemi za cenę wadium w wysokości 32 tysięcy złotych. Piotr Czaban


- głosił opis reportażu Piotra Czabana dla TTV, w którym reporter opisuje skutki działań sędziego Juszczyszyna. 

Czytaj więcej: Bohater opozycji sędzia Juszczyszyn miał już swoje 5 minut w mediach. Jego "ofiarą" miał być rolnik Z.Parowicz

Niestety okazuje się, że reportaż nie jest już dostępny na stronie TTV. Przypomnijmy, że TTV należy do stacji TVN. Gdy próbujemy wejść w link, na którym dotychczas był dostępny artykuł, wyświetla nam się informacja o błędzie.
 

Błąd 404
Strona nie została odnaleziona...
Być może:
adres internetowy został wpisany nieprawidłowo
strona została przeniesiona lub usunięta
Spróbuj zacząć od strony głównej


- czytamy. 
 

????‍♂Halo TTV TVN Fakty TVN TVN24 tvnwarszawa.pl, gdzie można znaleźć reportaż "Gospodarstwo przejęte za wartość wadium"? To prawda, co pisze Paweł Ozdoba, że czyścicie internet z materiałów kompromitujących pana Juszczyszyna? Usunęliście nagranie ze strony TTV, stacji należącej do TVN?


- pyta portal wyłapujący manipulacje mediów i opisujący je na Facebooku - Nagroda Złotego Goebbelsa.raw

#REKLAMA_POZIOMA#
 

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: