Antoni Macierewicz: "Trzeba jak najszybciej rozliczyć stan wojenny.To jedno z najważniejszych zadań PiS"

"Należy jak najszybciej podjąć działania mające na celu rozliczenie stanu wojennego, gdyż brak działań w tym zakresie spowoduje coraz większy chaos wewnętrzny w naszym kraju” -mówił Antoni Macierewicz marszałek senior Sejmu w swoim najnowszym wideofelietonie dla Telewizji Trwam.
M. Żegliński Antoni Macierewicz: "Trzeba jak najszybciej rozliczyć stan wojenny.To jedno z najważniejszych zadań PiS"
M. Żegliński
Tygodnik Solidarność

-  Jednym z najważniejszych zadań obecnego parlamentu, jednym z najważniejszych zadań PiS jest wyeliminowanie całego spadku po tym straszliwym wydarzeniu. Ciągnie się za nami to brzemię stanu wojennego. Nigdy do końca nie rozliczono tej największej zbrodni, jaką wykonano na narodzie polskim po okresie stalinowskim, ponieważ niestety wtedy, kiedy mieliśmy taką możliwość, to nie rozliczyliśmy do końca stanu wojennego

- przekonywał były szef MON.

- Jeśli tego nie zrobimy, to coraz większy chaos wewnętrzny w Polsce będzie panował, bo nie ma wątpliwości, nie ma cienia wątpliwości, że postkomuniści oraz ich koalicjanci z tzw. formacji obywatelskiej, pseudoobywatelskiej, są gotowi zrobić wszystko, żeby bronić tamtego spadku, żeby bronić tamtego dorobku, żeby bronić ludzi, którzy później, po Okrągłym Stole, dorobili się na Okrągłym Stole, na naszym przyzwoleniu, na korzystaniu  z owoców stanu wojennego.

- mówił były szef MON.

/ Źródło: TV Trwam

pec

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?
Tygodnik

Opinie

Popkultura