REKLAMA

[video] Nie wiesz co to chemsex? Dowiesz się od jednej z organizacji finansowanych przez Warszawę

Jak donosi portal TVP.Info poseł PiS przygotował analizę wydatków na niektóre z organizacji pozarządowych. Jak twierdzi Sebastian Kaleta niektóre z nich zajmują się "rozpowszechnianiem wiedzy na temat branży usług seksualnych i sytuacji pracownic i pracowników seksualnych w Polsce, uznaniem pracy seksualnej za pracę, sprzeciwianie się jakiejkolwiek formie kryminalizacji pracy seksualnej", inne znowuż mają informować jak zażywać narkotyki. Te same organizacje pośród licznych celów mają się również zajmować "edukacją seksualną dzieci w szkołach". Według analizy pieniądze wydawane są przez organizacje niekoniecznie zgodnie z przeznaczeniem.
 [video] Nie wiesz co to chemsex? Dowiesz się od jednej z organizacji finansowanych przez Warszawę
/ screen TT
Jednym z podanych przez Kaletę przykładów jest Fundacja Edukacji Społecznej, która ma teoretycznie na celu promocję testów na kiłę i HIV. W materiale, który w czasie pisania analizy miał kilkanaście wyświetleń, symulowany jest akt homoseksualnego seksu oralnego, z kolei inny, zatytułowany "Męskie Branie", tłumaczy jak zażywać narkotyki przed seksem. W lipcu organizacja miała uruchomić portal do osób uprawiających seks z zażywaniem narkotyków tzw. "chemsex"

- Wiemy o tym, że seks i dragi bardzo często są obok siebie


- mówią w materiale edukatorzy wymieniając nazwy narkotyków i radząc żeby narkotyki przyjmować w sterylnych warunkach "zwłaszcza na grupówce"

- Nigdy nie łącz kropel GBL z alkoholem, przyjmuj dawki z odpowiednimi przerwami. Używaj pipety albo strzykawki z miarką do odmierzania dawek


- mówią, a także informują, że według polskiego prawa posiadanie substancji w organizmie nie jest przestępstwem, „więc nie musisz się bać konsekwencji prawnych”. „W razie co, pomoże ci nasz prawnik”

cyk

Źródło: TVP.Info

Ankieta
Czy w PE powstanie nowa konserwatywna frakcja?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy w PE powstanie nowa konserwatywna frakcja?
Tygodnik

Opinie

Popkultura