Szukaj
Konto

Festiwal pomyłek Kidawy-Błońskiej podczas debaty. Marszałek Grodzki: „REWELACYJNA. Format prezydenta RP!”

07.12.2019 16:03
Festiwal pomyłek Kidawy-Błońskiej podczas debaty. Marszałek Grodzki: „REWELACYJNA. Format prezydenta RP!”
Źródło: fot. screen YouTube
Komentarzy: 0
– Nawet sympatia do partii, do której się należy powinna mieć jakieś granice – ocenił wpis marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego jeden z użytkowników Twittera.
W oczach dziennikarzy, publicystów, a także internautów obaj kandydaci Platformy Obywatelskiej wypadli słabo, a sama debata była zwyczajnie nudna. - Jedyne co ta debata pokazuje to jak bardzo PO jest nieprzygotowana na wybory prezydenckie - pisał na Twitterze podczas trwania debaty dziennikarz "Rzeczpospolitej" Michał Kolanko.

Czytaj więcej: "Z polityków najlepiej wypada prowadzący". Trwa prawyborcza debata PO

Małgorzata Kidawa-Błońska zaliczyła także kilka pomyłek, mówiła o "naszych karzeniach" i "wyznaniach" stojących przed Polakami. Pomyliła także Trybunał Sprawiedliwości UE z nieistniejącym… Trybunałem Konstytucyjnym UE. - Gdy nie masz promptera… - podsumowała jedna z internautek.

Zobacz: [video] "Gdy nie masz promptera...". Festiwal pomyłek Kidawy-Błońskiej podczas prawyborczej debaty



Wpadkę zaliczył także prowadzący dyskusję redaktor naczelny portalu wiadomo.co Przemysław Szubartowicz, który stwierdził, że kandydaci "wygłoszą za chwilę mowę pożegnalną".

Zobacz: [video] "Za chwilę wygłoszą państwo pożegnalną mowę". Wpadka prowadzącego prawyborczą debatę PO

Podczas gdy dziennikarze i internauci jednoznacznie oceniają prawyborczą debatę PO, marszałek Senatu Tomasz Grodzki zachwyca się kandydatami, a zwłaszcza Małgorzatą Kidawą-Błońską, która, jak twierdzi, jest "REWELACYJNA".

Bardzo ciekawa debata w prawyborach prezydenckich w PO. Jacek Jaśkowiak bardzo dobry ale Malgorzata Kidawa - Blońska w mojej ocenie REWELACYJNA. Przygotowana, zmotywowana, precyzyjna, pełna energii. Format prezydenta RP!


- napisał na Twitterze marszałek Senatu.
Użytkownicy Twittera, którzy skomentowali wpis Grodzkiego nie podzielili jednak jego entuzjazmu. "Pan tak na poważnie?! Orędzie już się skończyło" - napisał jeden z Twitterowiczów. Wtórował mu kolejny: "Pana opinia to kpina ze zdrowego rozsądku" - napisał Andrzej Ciszewski. - Nawet sympatia do partii, do której się należy powinna mieć jakieś granice - napisał inny z użytkowników.

Źródło: twitter.com
kpa

Komentarzy: 0
Data publikacji: 07.12.2019 16:03