„Absolutny skandal i dyskryminacja mężczyzn!”. Tarczyński oskarża Kidawę-Błońską o... seksizm

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński zwrócił uwagę na argument, którym podczas prawyborczej debaty posługiwała się Małgorzata Kidawa-Błońska.
 „Absolutny skandal i dyskryminacja mężczyzn!”. Tarczyński oskarża Kidawę-Błońską o... seksizm
fot. screen YouTube
W sobotę w Warszawie odbyła się debata kandydatów w prawyborach prezydenckich Platformy Obywatelskiej. Posłanka Małgorzata Kidawa-Błońska oraz prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak starali się przekonać do siebie delegatów, a także wyborców PO.

Debata została oceniona przez dziennikarzy i internautów jako nudna i przewidywalna. Nie zabrakło też wpadek i przejęzyczeń, które popełniała Małgorzata Kidawa-Błońska. – Jedyne co ta debata pokazuje to, jak bardzo PO jest nieprzygotowana na wybory prezydenckie – napisał na Twitterze podczas trwania debaty dziennikarz „Rzeczpospolitej” Michał Kolanko.Zobacz: [video] "Gdy nie masz promptera...". Festiwal pomyłek Kidawy-Błońskiej podczas prawyborczej debaty

Małgorzata Kidawa-Błońska wielokrotnie podkreślała, że jej atutem w walce politycznej i szansą na pokonanie Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich ma być jej płeć. Do tej kwestii odniósł się poseł PiS Dominik Tarczyński, który stwierdził, że argument płci, który często podnosi Kidawa-Błońska to zwyczajny seksizm.
 

Wielokrotne seksistowskie podkreślanie przez Panią Kidawę, że jest lepszym kandydatem, ponieważ jest kobietą to absolutny skandal i dyskryminacja mężczyzn!


– napisał na Twitterze parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości.
Źródło: twitter.com
kpa


Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?
Tygodnik

Opinie

Popkultura