[video] "Zmusza mnie Pan, bym zaprezentował kilka kawałków. Zatem... Jedziemy"

Sebastian Kaleta, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości i były radny Warszawy ostro odpowiedział rzecznikowi warszawskiego Ratusza Kamilowi Dąbrowie na zarzuty o rozprzestrzenianiu fake newsów. Zaprezentował wstrząsające materiały.
Screen [video] "Zmusza mnie Pan, bym zaprezentował kilka kawałków. Zatem... Jedziemy"
Screen
Youtube

Panie Kamilu...
Jeszcze Pan nie poznał mojego raportu, a już nazywa go fejkiem... (btw nie twierdzę, że samo miasto promuje, ale organizacje, które miasto finansuje).

Cóż zmusza mnie Pan, bym zaprezentował kilka kawałków. Zatem... Jedziemy


- napisał na Twitterze Sebastian Kaleta.

Była to odpowiedź na zarzut Dąbrowy o posługiwanie się fake newsami:

Kolejny Fake News TVP Info i Sebastiana Kalety. Warszawa nigdy nie nakłaniała i nie zachęcała nikogo do stosowania jakichkolwiek substancji psychoaktywnych. Jako miasto angażujemy się w projekty edukacyjne i społeczne zmierzające do przeciwdziałania uzależnieniom, a nie na odwrót


- stwierdził Kamil Dąbrowa.

W odpowiedzi Kaleta przywołał kilka inicjatyw promowanych przez organizacje finansowane przez miasto, między innymi projekt dotyczący chemsexu (zażywanie narkotyków w celu wzmocnienia doznań seksualnych, najbardziej popularny wśród gejów) współfinansowany przez m. st. Warszawa.

Panie Dąbrowa, może jakiś komentarz?


- napisał Kaleta.
 

No i truskawka na torcie. Zresztą sami zobaczcie... To nie jest afirmacja zażywania narkotyków? To nie jest afirmacja dewiacji seksualnych?

To tylko baaaaardzo drobny wycinek. System finansowania projektów NGO wymaga pilnej kontroli


- napisał Kaleta przywołując film, w którym możemy oglądać m.in. narkotyczną imprezę transwestytów zorganizowaną w ramach projektu finansowanego z budżetu m. st. Warszawy:cwp/Twitter, Youtube

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?
Tygodnik

Opinie

Popkultura