REKLAMA

„Marketingowo ten event jest fatalny”. Migalski krytycznie o wydarzeniu zorganizowanym przez Hołownię

Dziennikarz i prezenter telewizyjny Szymon Hołownia ogłosił start w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Politolog i publicysta Marek Migalski odniósł się do wydarzenia zorganizowanego przez Hołownię.
 „Marketingowo ten event jest fatalny”. Migalski krytycznie o wydarzeniu zorganizowanym przez Hołownię
fot. screen YouTube
Hołownia postanowił ogłosić swój start w wyborach prezydenckich w 2020 r. w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. – Teatr Szekspirowski jest świetnym miejscem, żeby zakończyć hamletyzowanie. Odpowiedzieć na pytanie "być albo nie być” – stwierdził dziennikarz.

– Powiem wprost, po raz pierwszy publicznie. Chcę kandydować w wyborach prezydenckich w 2020 roku – mówił Hołownia. – Czas na człowieka, który przychodząc z dołu, naprawi to, co zostało zepsute u góry – dodał.  Zdaniem Migalskiego „wizualnie, obrazkowo, koncepcyjnie i marketingowo ten event jest fatalny”. – Mrok, przez połowę speechu Hołowni, martwa cisza – pisze na Twitterze politolog.
 

Wizualnie, obrazkowo, koncepcyjnie i marketingowo ten event jest fatalny. Mrok, przez połowę speechu Hołowni martwa cisza, pomysł na wywiad, ludzie siedzący w cieniu, brak dynamiki. Retorycznie bardzo sprawny, ale trudno zapamiętać soundbite’y. Można to było lepiej przygotować


– oświadczył Migalski.

Źródło: twitter.com/wp.pl
kpa


Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?
Tygodnik

Opinie

Popkultura