Prawy Sierpowy Mikroblog: Złogi po układzie z Magdalenki

Ostatnie wydarzenia w Sądzie najwyższym i współgrające z tym działania opozycji totalnej uświadamiają że jest już formalny układ pomiędzy nimi. Taki swoisty sojusz który teraz już nie jest ukryty przed opinią publiczną. System wzajemnego krycia stał się oficjalny.
pixabay.com

Okiem farmera
Nasza opozycja i sędziowie zbuntowani cały czas usiłują udowodnić Polakom że centrum decyzyjne nie jest w gestii Polskiego rządu lecz w Komisji Europejskiej. Ich wszelkie argumentacje są oparte na dogmacie wyższości prawa unijnego nad Konstytucją Polski. W zasadzie można śmiało zapytać, które to już jest pokolenie po Targowicy? Bo zasady działania wobec Polski od tamtego czasu niewiele się u nich zmieniły. Nie potrafią scierpieć tego że Polska ma coraz lepsze rządy, bo według nich nikt inny niż Oni nie ma prawa rządzić. Oni mają monopol na prawo i jego stanowienie. Monopol na sądzenie i wydawanie opinii prawnych jak należy interpretowac konstytucję! Od tego chciejstwa zaczyna już im się mieszać w głowach. Uważaja że wola suwerena jest tylko istotna kiedy odpowiada ich potrzebom, w innym przypadku to łamanie konstytucji i demokracji. W innym czyli gdy nie wygrywają wyborów. Nawet taki srogi łomot wyborczy nie jest w stanie im uświadomić że robia coś nie tak, że większość ich wizji nie podziela bo ona jest szkodliwa. Uparcie robią wszystko aby zaszkodzić obecnemu rządowi, nic to ze szkodzą Państwu Polskiemu. Ich interes jest nade wszystko co jest drogie Polakom.

Dokładnie taki wizerunek wykreowała sobie totalna opozycja, anty Polski i anty demokratyczny.

Bardzo wyraźnie widać takie podejście na przykładzie pewnego sędziego który dał występ w ostatnią sobotę występujac w programie #StudioPolska. Ta pycha unikanie odpowiedzi na konkretne pytania jest typowe dla tej swoistej koalicji strachu zawartej pomiedzy sędziami a totalną opozycją. To sojusz zawarty tylko w jednym celu, ma on zabezpieczyć interesy kasty a ona ma zagwarantować totalnym faktyczną bezkarność.

Wyglada na to że reforma sądownictwa nie może się udać jeśli nie zastosuje się opcji ,,atomowej'' Czyli trzeba zwolnić hurtem wszystkich sędziów, a potem zatrudni na nowych warunkach tych którzy będą w stanie służyć Suwerenowi. Dopiero gdy posprząta się ta stajnię Augiasza, będzie można liczyc na sprawiedliwość w sądach, a nie tylko na wyrok.

Nie jest tajemnicą że w Magdalence doszło do specyficznego układu ,,Wy nie tykacie naszzych, a my waszych'' Został zamontowany specyficzny bezpiecznik tego układu który gwarantuje że ten układ działa. To sądy pełnią rolę tego bezpiecznika, każdy kto chciał do tej pory rozmontować ten układ był skutecznie eliminowany z życia publicznego. Lata które uplynęły jednak osłabiły ten sojusz. Druga kadencja PiS-u jest dowodem iż Polska powoli się budzi z narkotycznego snu jaki zaaplikował jej układ z Magdalenki. Pracy jest mnóstwo przed rządem premiera Morawieckiego i długo jej nie braknie. Posprzątanie złogów po układzie będzie trwało całe lata, male jest możliwe dzięki uporowi i systematycznej pracy. Ja wciąż wierzę że naród nie da się zmanipulować i wybierze dobrze w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudę, a także PiS będzie miał trzecią kadencję już z większością konstytucyjną. Bo dopiero jak zmienimy konstytucję zdołamy odciąć kotwicę która nie pozwala nam opuścić mielizny w jaką wpakowali nas komuniści kiedy się dogadali z koncesjonowaną opozycją firmowaną przez nadredaktora z ulicy Czerskiej.

farmerjanek


Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: