Rabiej wyraża dumę ze "swojego" wywiadu o związkach partnerskich. Siarkowska odpowiada

Paweł Rabiej podzielił się w mediach społecznościowych radością związaną z tym, że wywiad jaki przeprowadził z nim red. Robert Mazurek został nagrodzony. Odpowiedziała mu posłanka Anna Maria Siarkowska.
 Rabiej wyraża dumę ze "swojego" wywiadu o związkach partnerskich. Siarkowska odpowiada
YT, print screen/Nowoczesna
 

„Nie zmieniajmy społeczeństwa na siłę. Wpierw związki partnerskie i równość małżeńska, potem adopcja dzieci.” Jestem dumny, że mój wywiad z @wina_Mazurka [Robertem Mazurkiem] został nagrodzony Grand Press 2019

- napisał Rabiej.

A nam się wydawało, że to jednak był wywiad Roberta Mazurka z Pawłem Rabiejem, nie na odwrót. I że nagrodę otrzymał Robert Mazurek za sposób prowadzenia rozmowy, nie jej tematykę.

Uzasadnienie przyznania nagrody Mazurkowi brzmi:
 

WYWIAD: „Związki partnerskie nie są złe” – Robert Mazurek („Dziennik Gazeta Prawna”) w swoim stylu spiera się z wiceprezydentem Warszawy Pawłem Rabiejem, gdy ten oświadcza, że jest za małżeństwami homoseksualnymi, upierając się, iż to w gruncie rzeczy rozwiązanie konserwatywne.

 

"Równość małżeńska" to kolejny termin ukuty przez ideologów skrajnej lewicy. Zakłamuje rzeczywistość, stawiając na równi związki jednopłciowe i małżeństwo. Nie dajmy się wprowadzić w błąd. Małżeństwo może stworzyć wyłącznie kobieta i mężczyzna. Uważajmy na język!

- odpowiedziała wiceprezydentowi Warszawy posłanka Siarkowska.
 
adg

źródło: TT, grandpress.press.pl

#REKLAMA_POZIOMA#


Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura