[WIDEO] Przeznaczył 10 mln $ na świąteczną premię dla pracowników. Każdy z nich otrzymał… 50 tys. $

Edward St John, założyciel i prezes firmy deweloperskiej z Baltimore w stanie Maryland, wie jak uszczęśliwić swoich pracowników przed Bożym Narodzeniem. Na specjalnym przedświątecznym przyjęciu poinformował, że przeznaczył 10 milionów dolarów na świąteczną premię.
 [WIDEO] Przeznaczył 10 mln $ na świąteczną premię dla pracowników. Każdy z nich otrzymał… 50 tys. $
fot. screen YouTube / Inside Edition

198 pracowników firmy St. John Properties zgromadzonych na przedświątecznej imprezie było w szoku, gdy dowiedziało się jaką niespodziankę przygotował dla nich szef. W czerwonej kopercie, którą otrzymali zgromadzeni, znalazła się niezwykle radosna informacja.

Edward St. John oświadczył, że każdy z pracowników otrzyma premię, która zależna jest od stażu pracy, ale jak zaznaczył, będzie to średnio 50 tys. dolarów. Taka hojność kosztowała go przeszło 10 milionów dolarów – podaje New York Post.Właściciel St. John Properties tłumaczył, że powodem tak hojnej premii jest osiągnięcie zamierzonego celu, jakim było stworzenie 20 milionów stóp kwadratowych powierzchni biurowej, handlowej i magazynowej w całych Stanach Zjednoczonych. St. John przewidywał, że zajmie to przeszło 40 lat, a zajęło jedynie 14.

– Aby uczcić osiągnięcie naszego celu, chcieliśmy nagrodzić naszych pracowników w taki sposób, aby miał znaczący wpływ na ich życie – podkreślił szef amerykańskiej firmy. – Jestem wdzięczny za każdego z naszych pracowników, za ich ciężką pracę i poświęcenie. Nie mogłem sobie wyobrazić lepszego sposobu, aby to pokazać – dodał.


Ankieta
Czy popierasz weto Polski i Węgier do budżetu UE?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy popierasz weto Polski i Węgier do budżetu UE?
Tygodnik

Opinie

Popkultura