Lewandowski: Miejscem tablic jest Sala BHP. Prędzej czy później i tak tam trafią

Całej audycji można wysłuchać tutaj>>>
"Nie potrafię nawet w pełni opisać swoich uczuć. To był dla mnie ciężki cios" - powiedziała Olena Zełenska, ze łzami w oczach wspominając 4-letnią Lizę, która zginęła w lipcu podczas rosyjskiego ataku na Winnicę.
Daniel Chmielewski, 22-letni zawodnik Bielawianki Bielawa, zginął z soboty na niedzielę po tym jak 26-letni mężczyzna zaatakował go maczetą. Według wstępnych informacji przekazanych przez śledczych zaatakowany piłkarz zginął, bo napastnik pomylił go z kimś innym.
Borys Szyc podobnie, jak wielu Polaków odczuwa skutki inflacji i narzeka na wzrost cen. Aktor w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" przyznał, że z miesiąca na miesiąc jest u niego gorzej. "Przez kilka miesięcy próbowałem nie przejmować się wzrostem cen, czyli oszukiwać sam siebie, ale dalej już nie da rady" - powiedział.