„Ależ to jest grafomaństwo!”. Pierwsze komentarze internautów nt. nowej książki Donalda Tuska

– Ależ to jest grafomaństwo! Matko kochana...że też strony się od tego lukru nie lepią – pisze jeden z użytkowników Twittera na temat nowej książki autorstwa Donalda Tuska pod tytułem „Szczerze”.
 „Ależ to jest grafomaństwo!”. Pierwsze komentarze internautów nt. nowej książki Donalda Tuska
Mateusz Włodarczyk - www.wlodarczykfoto.pl, Wikimedia CC 4.0

„Szczerze” to osobisty dziennik byłego przewodniczącego Rady Europejskiej, a obecnie szefa Europejskiej Partii Ludowej Donalda Tuska. Od 12 grudnia czytelnicy mogą go zakupić w księgarniach.

„Dzień po dniu towarzyszymy jego pierwszym krokom w nowej roli, poznajemy kulisy europejskiej polityki i śledzimy najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli, kryzys uchodźczy, śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu” – czytamy w opisie pochodzącym od wydawcy.

Do nowej książki byłego premiera odnieśli się już internauci, którzy zwracają uwagę na bijący z niej narcyzm i wysokie ego autora.

– Ależ to jest grafomaństwo! Matko kochana...że też strony się od tego lukru nie lepiąI te motywy chrześcijańskie, pewnie tak samo #Szczerze pisane jak fotka przy krucyfiksie, przed wyborami. Patrzcie mówi #Tusk jaki jestem chrześcijański, ...i to nie jest moje ostatnie słowo! – pisze jeden z użytkowników Twittera. Inny dodaje, że z książki „bije narcyzm i wybujałe ego Króla Europy”.
 

I tak oto bliżej nieznany, młody pisarz eseista z Brukseli niejaki Tusk przykrył wielką noblistkę Tokarczuk...


– podsumował jeden z Twitterowiczów.

Źródło: twitter.com/empik.com


Ankieta
Czy samorządy wytrzymają napór ideologii LGBT?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy samorządy wytrzymają napór ideologii LGBT?
Tygodnik

Opinie

Popkultura