Kolejny wybryk gejów-celebrytów, którzy kilka miesięcy temu zakazali wstępu do swoich lokali "pisowcom"

"Na tym miejscu za kilka godzin usiądzie premier Mateusz Morawiecki na szczycie Rady Europejskiej. Postanowiliśmy zatem przeprowadzić test. Tuż przed jego przybyciem zagrzaliśmy mu miejsce" - ogłosili dziś na FB Jakub i Dawid, czyli para gejów-celebrytów, która robi "karierę" w internecie.
 Kolejny wybryk gejów-celebrytów, którzy kilka miesięcy temu zakazali wstępu do swoich lokali "pisowcom"
screen Youtube.com

O parze zrobiło się głośno po nakręceniu własnego teledysku do jednej z piosenek zespołu Roxette, na którym oficjalnie przyznali się do homoseksualizmu, tym samym wywołując burzę w ogólnopolskich mediach.

Później Dawid Mycek–Kwieciński i Jakub Kwieciński–Mycek zapowiedzieli nieprzyjmowanie do swoich nadmorskich apartamentach zwolenników PiS-u, Ruchu Narodowego oraz odbiorców Radia Maryja i TVP.

W czwartek na profilu facebookowym pary ukazało się zdjęcie Jakuba i Dawida całujących się na miejscu, gdzie podczas szczytu Rady Europejskiej miał zasiąść premier Mateusz Morawiecki.

"Na tym miejscu za kilka godzin usiądzie premier Mateusz Morawiecki na szczycie Rady Europejskiej"

- napisali.

"Postanowiliśmy zatem przeprowadzić test. Tuż przed jego przybyciem zagrzaliśmy mu miejsce i skoro ludzie z jego środowiska nazywają nas zarazą, to zapewne zostawiliśmy w powietrzu także kilka naszych homozarazków. Zatem jeśli premier po powrocie do Polski nadal będzie kochał swoją żonę i nie wniesie pozwu o rozwód, to sam będzie najlepszym dowodem na to, że cała narracja o zarazie, inwazji LGBT i homopropagandzie jest jedną wielką bujdą! To czekamy na wynik eksperymentu!"

- czytamy na FB.

Bez komentarza.../ Źródło: Facebook.com


Ankieta
Czy samorządy wytrzymają napór ideologii LGBT?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy samorządy wytrzymają napór ideologii LGBT?
Tygodnik

Opinie

Popkultura