Mazurek: "Frasyniuk to polityczny kretyn, który broni tego co zawdzięcza III RP i układowi z Magdalenki"

"Frasyniuk to polityczny kretyn, który broni tego co zawdzięcza III RP i układowi z Magdalenki" – odpowiada na ten wpis eurodeputowana PiS Beata Mazurek. "Jego knajacki, prowokacjny język służy do wywołania w państwie emocji i awantury. Wpis wymusza pytanie, czy ten barbarzyńca wzywa do przelania polskiej krwi?" – zastanawia się na Twitterze była wicemarszałek Sejmu.
 Mazurek: "Frasyniuk to polityczny kretyn, który broni tego co zawdzięcza III RP i układowi z Magdalenki"
screen Youtube.com

"Z opresyjną władzą się nie rozmawia, z opresyjną władzą się walczy. Prosta zasada w rocznicę 13 grudnia. Co zrobisz opozycjo, by obronić sędziów i resztę obywateli? Nie lubicie brzydkich słów? Chcecie grzecznej ulicy? OK. Pamiętajcie, historia do Was krzyczy "... i się nie bać!"

- napisał na Twitterze Władysław Frasyniuk po ogłoszeniu przez PiS projektu nowelizacji przepisów o ustroju sądów i Sądzie Najwyższym, a także o sądach administracyjnych, wojskowych i prokuraturze.

Eurodeputowana PiS Beata Mazurek nie wytrzymała i tak, skomentowała słowa byłego opozycjonisty:

"Frasyniuk to polityczny kretyn, który broni tego co zawdzięcza III RP i układowi z Magdalenki. Jego knajacki, prowokacyjny język służy do wywołania w państwie emocji i awantury. Wpis wymusza pytanie, czy ten barbarzyńca wzywa do przelania polskiej krwi?"

 

 

/ Źródło: Twitter.com


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura