REKLAMA

Joanna Mucha: "Jestem zdecydowanie krytycznie nastawiona do Grzegorza Schetyny"

"Jestem zdecydowanie krytycznie nastawiona do Grzegorza Schetyny, więc na pewno na Grzegorza Schetynę nie zagłosuję. Zobaczymy, kto będzie kandydował - i wtedy będę podejmowała decyzję" - tak o wyborach nowego szefa Platformy Obywatelskiej mówiła w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Joanna Mucha.
 Joanna Mucha: "Jestem zdecydowanie krytycznie nastawiona do Grzegorza Schetyny"
/ screen RMF24

Ja jestem zdecydowanie krytycznie nastawiona do Grzegorza Schetyny, więc ja na pewno na Grzegorza Schetynę nie zagłosuję. Natomiast na tę chwilę zobaczymy, kto będzie kandydował i wtedy będę podejmowała decyzje.

- mówiła polityk PO.


Moim zdaniem Grzegorz Schetyna dzisiaj osłabia naszego kandydata i to jest osłabienie, które trudno mi jest oszacować, czy to jest kwestia 1 czy 2 procent, czy w ogóle jaka to jest liczba. Natomiast to może być decydujące w tej II turze, w starciu prawdopodobnie z Andrzejem Dudą, tych kilka procent może nam zabraknąć do zwycięstwa.

- dodała.

Naszym najgłębszym problemem jest to, że musimy przedstawić samych siebie, pokazać jaka jest nasza oferta, jaka jest nasza tożsamość.

- tłumaczyła pytana o największe problemy PO.

Posłanka podkreśliła, że "Platforma musi mieć silne przywództwo", kiedy będzie prowadzić kampanię przed wyborami prezydenckimi.

/ Źródło: RMF24

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura