Radca prawny z Olsztyna pisał na Twitterze „Je**ć PiS i się nie bać”. Teraz publikuje oświadczenie

„Je**ć PiS. Je**ć je**ć i się nie bać” – tak brzmiał wpis na Twitterze jednego z olsztyńskich radców prawnych. Co ciekawe, mężczyzna publikujący słowa przy nazwie swojego konta zamieścił dumnie słowo „Konstytucja”.
 Radca prawny z Olsztyna pisał na Twitterze „Je**ć PiS i się nie bać”. Teraz publikuje oświadczenie
fot. screen video
Oprócz wulgarnych wpisów na temat partii rządzącej, olsztyński radca prawny obraził także wiceministra sprawiedliwości nazywając go „pier***onym konusem”.

O sprawie powiadomił jeden z internautów, który przedstawił tzw. screeny z konta olsztyńskiego prawnika. – Poznajcie Piotra. Piotr jest radcą prawnym w kancelarii "Laskowski Kurowski Parzych Pożarski i Partnerzy” z Olsztyna – napisał użytkownik Twittera.

W załącznikach do wpisu widzimy wulgarne słowa wypowiedziane przez olsztyńskiego prawnika w stronę rządów Prawa i Sprawiedliwości, a także wiceministra sprawiedliwości Sebastiana Kalety. Radca prawny pisze także o dziennikarzach Telewizji Polskiej: „To są szczujnie je**ne z ku**izji”.

Użytkownik Twittera, który ujawnił wpisy olsztyńskiego prawnika zwraca też uwagę na zdjęcie, które radca prawny zamieścił na swoim koncie. To fotografia z rzecznikiem Sądu Najwyższego Michałem Laskowskim. – Czy sędzia Laskowski i radca (…) to rodzina? – pyta użytkownik Twittera. Radca prawny z Olsztyna umieścił dziś na swoim Twitterze oświadczenie, w którym przyznaje, że w ostatnich dniach zamieścił „wiele niestosownych i całkowicie niedopuszczalnych” tweetów.
 

Pragnę przeprosić wszystkich, których uraziłem swoim zachowaniem. Z uwagi na zaistniałą sytuację zdecydowałem się zrezygnować ze swojej obecności w mediach społecznościowych


– czytamy. Źródło: twitter.com
kpa

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: